Přejít na obsah

Teraristicke okenko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 861
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@solidus

Anička není původně moje. Koupil si ji spolubydlící krátce po výšce. (Já si tehdy koupil scinka, Bambusku). A ono tehdy po vysoké, první práce... Dost jsme tehdy pili... a on si ji bral na noc do postele.. A jednou ožralej ji nevrátil na noc zpět do terária a ona mu někam zdrhla.... Bydleli jsme tehdy ve staré německé vile, tak jsme si říkali , že vzala čáru, že těch možností je mnoho(a taky jsme moc neuklízeli, šest chlapů v jednom bytě 5+1, nějakých 169m čtverečních) ... A po roce mu nějak blbnul komp a že se na to jdeme podívat. A na zdroji ležela Anička 😄

Pak se oženil a měl dítě a to se hada bálo. Tak mě poprosil , jestli bych ji nevzal k sobě. To jí mohlo bejt tak sedm? No a pak jsem se stěhoval z bytu do bytu, jí to asi nějak nesedlo a přestala žrát. A to na osmnáct měsíců... Já už nad ní zlomil hůl... Ale pak se vše v dobré obrátilo a zase je jak zamlada...

jedna fotka ještě z bytu 🙂

IMG_20160228_211450.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 13. 2. 2021 v 22:00, mAra_ napsal:

Musí si všechna zvířátka rozumět...

PXL_20210212_203513978.jpg

Ono toto ne velka..Had nevidi, roziznavaxlen termoreceptormy okolie, potravu,..ja ykom pachy...A je to tak akurat prenho stresove..Skus ho rafsej nechat v terariu, úkryte, uribis mu službu...Ď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 13. 2. 2021 v 21:26, mAra_ napsal:

@solidus

Anička není původně moje. Koupil si ji spolubydlící krátce po výšce. (Já si tehdy koupil scinka, Bambusku). A ono tehdy po vysoké, první práce... Dost jsme tehdy pili... a on si ji bral na noc do postele.. A jednou ožralej ji nevrátil na noc zpět do terária a ona mu někam zdrhla.... Bydleli jsme tehdy ve staré německé vile, tak jsme si říkali , že vzala čáru, že těch možností je mnoho(a taky jsme moc neuklízeli, šest chlapů v jednom bytě 5+1, nějakých 169m čtverečních) ... A po roce mu nějak blbnul komp a že se na to jdeme podívat. A na zdroji ležela Anička 😄

Pak se oženil a měl dítě a to se hada bálo. Tak mě poprosil , jestli bych ji nevzal k sobě. To jí mohlo bejt tak sedm? No a pak jsem se stěhoval z bytu do bytu, jí to asi nějak nesedlo a přestala žrát. A to na osmnáct měsíců... Já už nad ní zlomil hůl... Ale pak se vše v dobré obrátilo a zase je jak zamlada...

jedna fotka ještě z bytu 🙂

IMG_20160228_211450.jpg

Ta fotka hada s kočičákem je super. Normálně se kočka podělá i z ležící okurky, ale tahle to má na salámu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...