Přejít na obsah

Teraristicke okenko


Doporučené příspěvky

Takze zacnu nekterymi mymi chovanci :)

 

Monocentropus balfouri

Posted Image

Ceratogyrus darlingi

Posted Image

Svlekani Theraphosa stirmi

 

Posted Image

Theraphosa stirmi 3 mesice po sveku konecne vylezla z ukrytu.

Posted Image

Haplopelma schmidti

 

Posted Image

 

Megaphobema robustum

Posted Image

 

Theraphosa apophysis uz v prvnim svleku si troufne na holatko

Posted Image

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 861
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Krasavci!

My jsmě měli doma Lassiodoru polykuspulatu ( snad sem to dobře naopsal, ani nevím, proč si to pořád pamatuju) jénže to byl kluk a po cca pěti letech to zabalil.

Krasavec velikosti "dezertního talíře". Už jenom k vůli reakcím návštěv stojí za to mít takové zvířátko doma. Byl to takovej turista, utekl mi a 14 dnů s námi vegetoval v bytě. Pak sem musel s pravdou ven a manželka se odstěhovala na víkend ke tchyni.. Asi si ho zase pořídím. Obligátní Brachypelma Smithi, nebo tady ta modronožka..to jsou manekýni..

..sem se zasnil..

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, tak tohle by mne dokázalo postavit na nohy i bez operací... :helpsmilie:

 

Na gymplu jsem doma choval pakobylky. Ony když jsou malé, tak je to celkem v pohodě. Ale jako velká "tyč" je to taky maso, navíc se vás to chytne a nejde setřást. Jednou mi doma velké utekly a já šel v 18-ti spát k rodičům do ložnice, když jedna lezla v noci ségře po obličeji...

post-3263-061581800 1297678651.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasavci!

My jsmě měli doma Lassiodoru polykuspulatu ( snad sem to dobře naopsal, ani nevím, proč si to pořád pamatuju) jénže to byl kluk a po cca pěti letech to zabalil.

Krasavec velikosti "dezertního talíře". Už jenom k vůli reakcím návštěv stojí za to mít takové zvířátko doma. Byl to takovej turista, utekl mi a 14 dnů s námi vegetoval v bytě. Pak sem musel s pravdou ven a manželka se odstěhovala na víkend ke tchyni.. Asi si ho zase pořídím. Obligátní Brachypelma Smithi, nebo tady ta modronožka..to jsou manekýni..

..sem se zasnil..

 

Nejspsis Lasiodora parahyba, polykuspulata zadna neexistuje :) Ted mam kokon, tak brzy budou k prodeji nejaci mali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, nasco.. ty seš taky dobrej pacient :D

 

Ale abych sem přenesl otázku z vedlejší diskuse: k čemu slouží takový ty hustěji vypletený pruhy v pavoučí síti? Vypadá to trochu jako chemlon a nepochybuju o tom, že to nějakou funkci má...

 

Ja netusim, co presne myslis... neco o vlakne je tady http://fyzmatik.pise.cz/8011-pavouci-vlakno-jako-hitech-material.html .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kdyby byl chameleon býložravec, tak ho rozhodně už dávno mám, moc se mi líbí. Ale dávat mu jako krmení živé tvory (cvrčky a podobně), tak to bych nemohl. Mně by jich bylo líto a připadal bych si jako bůh, který rozhoduje o jejich životě. Tak mám rybičky, ale nové už nepořizuji, až dojde jejich čas, tak akvárko zruším. Stačí, že máme dva psy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám mám takovou arachnofobii, že neprojdu dveřmi, na kterých sedí 2cm pavouk.

 

Nicméně vloni jsem se již podruhé (před tím asi před 5-ti lety) vydal na výstavu Pavouci a Štíři v Mostecké ul.. Výstava je hodně pro turisty, takže narozdíl od ZOO atp., kde je pavouk zalezlý v doupěti, se jedná o terárko s jedním kamenem v kontrastní barvě se zvířetem a nad ním vyhřívací lampička. Tedy vidíte vždy a všechno.

 

A proč to píšu, protože mi i po 2. ta výstava pomohla v tom, že normální pavouci mi pak přisli "normální" a chvilkově se má nemoc zmírnila. Faktem ovšem je, že je to o velikém sebezapření a když někdo razantně probíhá kolem těch terárek na vachrlatých stolkách, tak mám sevřený ).( jak nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavouci a různá havěť mi nevadí, sklípkana si rád pohladím a štíra nakrmím, ale ten bičovec, ten se mi maličko ekluje. Řadím ho na stejný stupeň odpudivosti, jako velekraba japonského. Ty přerostlý nohy ( nebo ruce, nebo co to je :) ) ve mně budí ostražitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...