Přejít na obsah

Timex T41911 - rozladěné


Petr89

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

koupil jsem hodinky z druhé ruky, Timex T41911 a po nějakém čase mi přišlo že se opožďují, zašel jsem tedy k hodináři, aby mi vyměnil baterku, čekal jsem tam asi 30min, než se mu podařilo vyměnit baterku, nějak mu to nešlo, už jsem myslel, že jsem o hodinky přišel.. :-) Nakonec se povedlo.

 

Ale když jsem přišel domu, čekalo mě nemilé přelvapení, ukazatel teploty a přílivu/odlivu neukazuje správně. Když vytahnu korunku, měl by se vrátit na 12hod, ale vrátí se na 3hod. To samé když pustím ukazatel teploty, měl by zajet na začátek (-20 stupňů) a pak ukázat teplotu, ale on najede zase o 1/4 hodiny blíž než by měl. Jde to nějak resetovat?

 

Děkuji, Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

koupil jsem hodinky z druhé ruky, Timex T41911 a po nějakém čase mi přišlo že se opožďují, zašel jsem tedy k hodináři, aby mi vyměnil baterku, čekal jsem tam asi 30min, než se mu podařilo vyměnit baterku, nějak mu to nešlo, už jsem myslel, že jsem o hodinky přišel.. :-) Nakonec se povedlo.

 

Ale když jsem přišel domu, čekalo mě nemilé přelvapení, ukazatel teploty a přílivu/odlivu neukazuje správně. Když vytahnu korunku, měl by se vrátit na 12hod, ale vrátí se na 3hod. To samé když pustím ukazatel teploty, měl by zajet na začátek (-20 stupňů) a pak ukázat teplotu, ale on najede zase o 1/4 hodiny blíž než by měl. Jde to nějak resetovat?

 

Děkuji, Petr.

 

Poradit neumím, tak jen projev účasti, mě se rozhodit ukazatel přílivu/odlivu, jdu si to hned hodit. :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem na to přišel, ono se v první poloze korunky nastavuje poloha přílivu odlivu po zmačknutí tlačítka, ale při vytažené poloze uplně na doraz, při nastavování hodin, se dá ta ručička vystředit. Takže mi spadl kámen ze srdce.. Ale mělnil jsem baterku hlavně proto, že jsem včera večer zpozoroval, že mi občas bliká indiglo, když zmačknu korunku, svítí a najednou jako pozhasne a zase rozvítí a to několikrát při tý době co svítí. Myslel jsem, že baterka to vyřeší, ale dnes jsem zjistil, že to dělá pořád.. :-( Nevíte čím to jest?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak indiglo přestalo svítit uplně... :-( Uboze jednou až dvakrát blikne.. Předpokládám, že to asi opravit nepujde...co?

 

Na stranke Timexu http://www.timex.com/info/Product_Instruction_Guides_Downloads su vsetky navody. Treba si len vybrat podla cisla uvedneho na zadnej strane /vicku/ hodiniek. Vyroca uvadza, ye indiglo moze zhasinat hlav pri spustenej funkcii kompasu. Je to udajne z dovodu zachovania presnosti kompasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tyto hodinky mám, kupoval jsem je právě kvůli kompasu - nenapadlo mě předem pochybovat o jeho funkčnosti. Nicméně v těchto hodinkách je kompas nesmysl. I po provedení resetu (točení hodinkami) to při druhém měření už ukazuje kraviny. Jednou jsem je reklamoval, vyměnili mi strojek (starý poslali taky) ale na funkci to nemá vliv..

Možná někde v džungli mimo elmag. smog by to fungovalo, ale ve standardním mestském prostředí, používání NB apod je to úplně mimo mísu.

Možná pokud někomu vyhovuje přesnost +- 180°...

 

 

 

 

Na Suuntech je to o něco lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...