Přejít na obsah

IWC portofino chronographe réf. 3910


MarcelG

Doporučené příspěvky

Za mě jediná výtka, zbytky římských číslic na 12 a 6, jinak jsou hustokruté.

 

Jo, jo, taky mi tam trochu kazí dojem, ale jinak naprosto úžasné hodinky. Představuju si je, jako ideální doplněk k obleku ušitému na míru pro moderního gentlemana :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Po roku...
  • po měsících...

Nádherné. Pro mě bílé na tahu. Právě je zkouším někde sehnat za slušnou cenu. Nejníže v ČR jsem se zatím dostal na 143 tis. a z venku nemám zkušenosti takže se trochu bojím. Na chrono 24 se dají koupit nové cca. o 30 tis. levněji, ale ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra se skočím kouknout tady do IWC v Zurichu. Dám vědět. Myslím, že jsem je viděl lehce na 6 tisíc CHF, což je zhruba nějakých 125 tisíc Kč, ale nejsem si tím jistej.

V sobotu jsem se na ně byl podívat v museu IWC v Schaffhausenu. To byla nádhera...

Nádherné. Pro mě bílé na tahu. Právě je zkouším někde sehnat za slušnou cenu. Nejníže v ČR jsem se zatím dostal na 143 tis. a z venku nemám zkušenosti takže se trochu bojím. Na chrono 24 se dají koupit nové cca. o 30 tis. levněji, ale ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam byl - 6.200 CHF - cca 130.000 Kč... Nové...

 

 

Zítra se skočím kouknout tady do IWC v Zurichu. Dám vědět. Myslím, že jsem je viděl lehce na 6 tisíc CHF, což je zhruba nějakých 125 tisíc Kč, ale nejsem si tím jistej.

V sobotu jsem se na ně byl podívat v museu IWC v Schaffhausenu. To byla nádhera...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to tak.

Mohu se však přece jen zeptat, na kolik u nás vyšly?

Přemýšlím o tom už od té doby, co jsem se sem přestěhoval a vážně bych si rád udělal radost...

 

Druhá věc je, jsem opravdu začátečník a nemám příliš mnoho zkušeností se servisováním atd.

Jak často se musí servisovat?

Kolik to tak běžně stojí v ČR?

 

Díky moc!

 

Moc díky za info. Bohužel jsem nevydržel a nakoupil. I když, pokud pripoctu cestu do Curychu a zpet tak to je nakonec jako u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...