Přejít na obsah

Tissot Seastar 1000


sharz

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tissot Seastar 1000 bez chrona jsou na pohled velmi povedené hodinky a to jak nové, tak ty předešlé. Taky o nich uvažuji, ale jsem tak nějak pocitově nesvůj z toho Powermatiku.

Zajímalo by mne, co si myslíte vy, kdo se těmi strojky trochu zabýváte. Já prostě nějak tíhnu k tomu předešlému strojku, ať už je to Eta 2824, nebo 2836, považuji je za poctivé, roky prověřené strojky. V čem by nový strojek mohl být lepší mimo větší rezervu chodu?  Budu vděčný, když někdo napíšete nějaký poznatek🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mimo větší rezervy chodu je Powermatic taky přesnější. A poslední verze Seastar jsou osazeny křemíkovým vláskem, jež zvyšuje odolnost vůči magnetismu. 
A jinak zrovna ta rezerva chodu mi přijde u potápek se šroubovací korunkou jako hodně velká výhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
Já jsem se už rozhodl pro model Seastar 1000 Silicium. 
 

Taky jsem zúžil výběr na tyhle modrý Silicium, a luneta už je aktualizovaná, rytá, hurá


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ahoj,

čím to, že jsou Seastary oproti jiným, dražším, potápkám tak přehlíženy?

Přijde mi, že je to všude, z těch nejbližších "rivalů", samá Certina, Oris, Hammiton atd., ale když jsem po obchodech různě zkoušel tyto příbuzné hodinky, tak stále musím říct, že Seastary v poměru cena výkon, jsou jasně suverénní.

Kvalita zpracování, vzhled, přesnost...

Mám druhým rokem a zatím mě nic dražšího úplně nepřesvědčilo je vyměnit. Naposledy jsem koukal po Aquisech, ale při porovnání vedle sebe, jsem neviděl těch 25k rozdíl ..

20220822_153355.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...