Přejít na obsah

Tissot Seastar 1000


sharz

Doporučené příspěvky

Design se mi moc líbí - jsou to takové netuctové potápky, které vybočují z klasické lunety všech renomovaných zanček - velikost těch chronografů už o něco méně. Představa, že bych na tlapce nosil ještě větší volant, než jsou mé stávající 516 CHRONO automaty, mne trochu děsí. :)

 

Až je budu moci někde vyzkoušet a vidět naživo a sednou mi, určitě do nich jdu (nevím, zda chrono nebo obyč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když jsem je viděl poprvý, tak mě to nenapadlo. Až podruhý. Uznej, že podobnost tam je.

 

I když ale zapomenu na ručky, tak jsou pro mě nenositelný, páč mám hubenou ruku. Nakláněl bych se k jedný straně.

Jinak si ale myslím, že to zpracování nemá chybu. Tak snad příště..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Taky mi včera přišly, černé chrono na tahu. Co mne ale velmi překvapilo, je kvalita tahu, to je opravdu pro ostudu, něco takového bych čekal třeba od hodinek z poutě. Mé Etherna monterey mají tah někde úplně jinde...

Skoro jsem přemýšlel že seastary pustím dále, až mne napadlo dát je na černo šedý nato strap a výsledek mne velmi pozitivně překvapil, dál zatím nepůjdou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Co říkáte na na novou kombinaci, která napadne připomíná loňské hydroconquesty

http://www.tissot.ch/?collections/products/8573/n/TISSOT_SEASTAR_1000/T066.407.17.057.03

Jinak z fotek bych řekl, ze mají nove plastické indexy

post-23339-0-01456600-1396128585_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, ze i modrou upgradovali.( osobně se mi ten původní odstín líbil víc) Plus tam namísto 2824-2, narvali strojek powermatic 80, což určitě potěší. Uz se těším na ,,žive" fotky a snímky dynka.

post-23339-0-18990500-1396136283_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...