Jump to content
sharz

Tissot Seastar 1000

Recommended Posts

Docela drží ale Deep Blue nebo Seiko to není. Ale co jsem zkoušel tak po pěti hodinách ještě čitelné.

ahoj, rad bych pozadal o radu mistni znalce. Chtel bych se zeptat, zdali a kde se da pripadne sehnat tah na Seastary. díky moc, David

Dnes na ruce

post-52046-0-92871000-1531562422_thumb.jpg

post-52046-0-87704200-1531562439_thumb.jpg

ahoj, rad bych pozadal o radu mistni znalce. Chtel bych se zeptat, zdali a kde se da pripadne sehnat tah na Seastary. díky moc, David

Pokud chceš originál, tak mi pošli referenci těch Seastaru a můžu zajistit. Cenu odhaduji tak na 3t. Ale předpokládám, že za ty 4 měsíce už sis ho sehnal :-)

...ak je rozmer 43mm uvadzany ako rozmer lunety tak ,kedže presahuje cez puzdro tak by to mohlo byt docela nositelne......niekde so videl parametre ceramic bezel ,ale sa mi to z toho videa ako ceramica nezda

Už dlhšie som po nich pokukoval, ale správny čas prišiel až príchodom novej kolekcie a s tým spojeným "jesenným výpredajom" tej starej :-)

Síce to nie je drahší model automat, ktoré som strašne chcel v tej modrej mutácii, ale aj tak sa na ne teším :-)

Zatiaľ aspoň produktová foto...Keď budú na ruke, doplním...Dúfam že prídu v poriadku...

post-66025-0-42985000-1537886519_thumb.jpg

Super hodinky ale nemozem si pomoct, tie rucicky mi napadite nieco pripominaju

Design je krásný, hlavně v té modré. Jen si myslím, že luneta by mohla mít sytější modrou.

Jaj, asi s křížkem po funuse, ale Tissot Seastar 1000 Professional se mi strašně líbí, myslíte že se dají někde koupit? Vylepšený Valjoux, aretace keramický lunety, ISO 6425, ty jsou tedy a Tissot, má oblíbená značka... Chci je :-)

post-364-0-41889100-1584634751_thumb.jpg

post-364-0-35124900-1584634771_thumb.jpg

post-364-0-17973500-1584634781_thumb.jpg

Celkem povedený, mám tam hned několik plusů. Náramek, ten jejich seriovej prostě nedávám. Subcifry pěkně rozbíjej ty přerostlý ručky co mi vaděj na tříručkách. A mechanickej strojek, to je pro mne základ.

A když už jsem si prohlížel jejich potápky, potěšili mě osmdesátkou s křemíkem za slušnou cenu. Takže v mejch očích Tissot konečně roste a začíná bejt zajímavej. Škoda, že jsou jen modrý, bejt černý, zapřemejšlim. Ale mám přemodřeno.

Dobrý jsou, chrono i nechrono. Ještě lepší by byly bez toho humpoláckýho T na vteřinovce.

T mi nevadí, tak nějak to ke značce patří, spíše by mě zajímal ten přechod z modré do černé na cifru. Ale naživo je uvidět je asi nemožné, no a zatím se je v prodeji také nikde neobjevil :-( Jako že do teď mě řada Seastar nijak neoslovovala, tohle se asi povedlo.

post-364-0-94070700-1584640974_thumb.jpg

post-364-0-65036000-1584640982_thumb.jpg

Vysvětleno, limitka ještě nebyla distribuována ze Švýcarska a bude to asi fičák. Cena kolem pajdy solidní, přesnou mi AD zjišťuje, a možnost závazné předobjednávky, což se mi moc nechce když jsem je naživo neviděl :-(