Přejít na obsah

Nové hodinky do 22000,-


Doporučené příspěvky

...a co tie tissoty sa ti nelubia :) ?? Maju safir z oboch stran (s průhledem na strojek), automat ETA 7750, vodotesnost atd. A aj cena je okolo 900 eur. Na zahranicnych strankach zozenies lacnejsie. Hmmm??

 

No jako určitě chci hodinky nové. Nějak by mi prostě vnitřně vadilo, že nejsou nové Posted Image každopádně třeba ty hamiltony mi připadají takové fádní, já mám rád, když jsou hodinky trošku zvláštní. V této ceně si asi o něčem s průhledem na strojek můžu nechat jenom zdát že?Posted Image jinak po pročítání fóra jsem dospěl k názoru, že quartz bude pro mě to pravé. Nechtělo by se mi to pořád seřizovat a nějak nejsem maniak do "mechanických věcí" takže to s klidem přežiju, že mám v hodinkách baterkuPosted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hamilton x-wind-klasika,kvalitní a moc pěkný,nic co ti tady je nabízeno se tomu nevyrovná-rozhodně ne Tissot,Certina

 

To, prosím, rozveď - v čem je Hamilton se 7750 lepší, než Tissot se 7750?

Obojí to jsou Swiss hodinky v nižší cenové kategorii, které nemají žádnou technickou vychytávku navíc.

Kvalita zpracování mi přijde stejná a to jsem jich měl v rukou několik.

To, že se ti více líbí Hamilton, ještě neznamená, že má oproti Tissotu náskok v kvalitě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pánové po několika týdenním pročítání fóra dospěl k názoru, že pokud člověku nezáleží na tom jestli chce mechaniku nebo quartz (či spíše pokud preferuje quartz před mechanikou) tak nějaký zásadní rozdíl mezi hodinkami za 20 nebo za 10 zase až tak úplně není. Nebo mi to aspoň tak připadá. I když ze mně mluví čistě lajcký názor. Prozkoumal jsem všechny možné eshopy v EU, USA..ČR, SR...vrtám se tady v tom už víc jak měsíc a v této cenové relaci příliš zajímavých hodinek není. Či spíše se většinou jedná pouze o mutace hodinek ala quartzky za 13 a to samé či velice podobné v mechanice za 25. Tak jsem teď z toho takový úplně zmatený.Posted ImagePosted ImagePosted Image Ty Hamiltony se mi líbí víc jak ty Tissoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se mi zamlouvají tyhle Hamiltony...na netu za nejakých 530 liber..nevíte, kde bych se na ně mohl v ČR fyzicky podívat, případně i koupit? Ono totiž na tom photoshopovém obrázku všechno vypadá trošku jinak...Posted Image

Upraveno uživatelem jorgen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ta swiss chrona ještě pořád sháníš, tak za velmi slušný peníz se dají pořídit tyhle Certina DS First.

Nechci být ukamenován zdejší klikou letců, ale přijdo mi víc chlapský, než leckterej Breitling :)

Podle mě na těch hodinkách není nic špatně (pominu-li quartz). Krásný a odolný chrona na super tahu.

post-1118-049455700 1298892459.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4x vyšší :eek: ? Podle čeho tak soudíš, viděl si je, asi ne, že. Jedná se totiž o quartzový model z té nejnižší řady, tož tak.

 

Umíš si rozkliknout obrázek a číst? Pokud ano, pak si na ciferníku přečteš, že se jedná o automatický model s chronometr certifikací. Máš to napsaný hned pod datumem (to je takové to okénko s číslicí na pozici 3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom takový dotaz-co je za značku Christopher Ward? Je to známá značka? Nikdy jsem to neslyšel a nějak mě odrazuje, že je to London :)

 

já si myslím že CW je zde na foru docela rožšířená a doporučovaná značka...se Swiss made. vice o značce zde http://www.christopherward.co.uk/about_us.htmlPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tu byla řeč o hamiltonech co třeba tyhle chrono jazzmastery http://cgi.ebay.com/HAMILTON-JAZZMASTER-25-JEWELS-CHRONO-AUTO-330FT-WATCH-/330534877103?pt=Wristwatches&hash=item4cf569f7af vypadají excelentně (viz krásný fotky u kibiho http://photowatches.eu/thumbnails.php?album=205). Sleduji už asi jeho čtvrtou dražbu a jejich cena téměř nikdy nepřekročila 700 dolíků. Zkrátka super hodinky za skvělou cenu ;) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...