Přejít na obsah

IWC Ingenieur Automatic


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dost malo tusim 2800GBP teraz ma blower jedni za 2250 GBP

http://www.blowers-jewellers.co.uk/iwc_ingenieur_cls_amg_55.htm

 

To je hodně dobrá cena. Ten konkrétní model, který jsem si pořídil, se celkem těžko hledá. Na eBayi a Chrono24 jsou nejlevnější kolem 85, ale běžná cena je pořád kolem 95.

 

Něco jiného je to s těmi titanovými AMG verzemi. Těch je všude celkem dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji srdečně k parádním 3227-ám!! A vítej do klubu inženýrů :happybday:

Jsou to fakt famózní hodinky, spracování bezkonkurenční, nositelnost ideální ke všemu. Opravdu dobrý výběr!!! (Mám upřímnou radost z dalšího takového nadšence jako jsem já.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou super, škoda, že už se nedělají. Ale v Oriose v Brně je ještě mají. Před rokem a půl jsem řešil, jestli tyto IWC nebo JLC MC chrono. No a první se dostalo na JLC. Ale doufám, že se jednou dostane i na tuto mojí, zatím platonickou, lásku. Užívej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, děkuji Vám všem za vlídné přijetí mého nového přírůstku! Zahřálo mě to u srdce!

 

Tady jsou slíbené fotky ve svetříku :D

 

A řeknu Vám, když doma stojím ve svetru a pořizuju tyhle fotografie, nepřipadám si zrovna úplně normální. Jsou věci, se kterými bych se běžným smrtelníkům raději nesvěřoval...

post-3231-048329200 1298496322.jpg

post-3231-080760900 1298496370.jpg

post-3231-039998500 1298496395.jpg

post-3231-094218900 1298496410.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říci, že na ně hodně moc koukám - špatně se shání, což je plus, nebudou vidět na každé ruce. Super velikost 42, ideální na každodenní nošení, inhouse. Když to shrnu, uvažoval jsem nad definitivními hodinkami - Rolex SUB a nebo GMT IIc x tyhle by to mohly být také, cena je lepší než u Rolexu.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, děkuji Vám všem za vlídné přijetí mého nového přírůstku! Zahřálo mě to u srdce!

 

Tady jsou slíbené fotky ve svetříku :D

 

A řeknu Vám, když doma stojím ve svetru a pořizuju tyhle fotografie, nepřipadám si zrovna úplně normální. Jsou věci, se kterými bych se běžným smrtelníkům raději nesvěřoval...

 

Sakra, jsou fakt skvělý :smile_anim: Myslím, že teď ty BP ani neunosíš a měl bys mi je prodat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...