Přejít na obsah

IWC Ingenieur Automatic


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratuluji a přidám foto jejich bratříčků :-)

 

Karle, ty jsou párádní! Nikdy jsem si nevšiml, jak mají dokonale propracovaný ciferník. Na té tvojí fotce to je krásně vidět! Bohužel na mě jsou ty hodinky moc velké. Docela mě to mrzí, páč by se mi moc líbil ten průhled na strojek...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

pro ZDR: snad jsem ani lespi kombinaci hodinky/tah/reminek jeste nikdy nevidel. S tim modrym aligatorem jsou alespon u me hned o tridu jinde. Tah bude urcite neskutecne vypilovanej k dokonalosti, ale aligator poslouzi k vyniknuti pouzdra. Osobne bych teda kozenny reminek nesnesl, tak me vrta hlavou, jestli se treba nedelaji gumove, silikonove reminky ala modry aligator. Nemate zkusenost??? Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá perfektně. Já taky střídám tah s kaučukem. Aktuálně jsou na tahu. Mám vždy pocit jako z nových či jiných hodinek a za "trochu" menší peníz než druhý hoďky. Jinak ty ceny řemenů i kaučuků jsou fakt pekelný. :suicide_anim:

 

Muzu se zeptat... Tve hodky maji taky pouzdro 42mm? Vypadaji na vic. Diky, Petr

 

Vypadá perfektně. Já taky střídám tah s kaučukem. Aktuálně jsou na tahu. Mám vždy pocit jako z nových či jiných hodinek a za "trochu" menší peníz než druhý hoďky. Jinak ty ceny řemenů i kaučuků jsou fakt pekelný. :suicide_anim:

 

Muzu se zeptat... Tve hodky maji taky pouzdro 42mm? Vypadaji na vic. Diky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá perfektně. Já taky střídám tah s kaučukem. Aktuálně jsou na tahu. Mám vždy pocit jako z nových či jiných hodinek a za "trochu" menší peníz než druhý hoďky. Jinak ty ceny řemenů i kaučuků jsou fakt pekelný. :suicide_anim:

 

Muzu se zeptat... Tve hodky maji taky pouzdro 42mm? Vypadaji na vic. Diky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat... Tve hodky maji taky pouzdro 42mm? Vypadaji na vic. Diky, Petr

 

A ne jenom vypadají. :rolleyes: Mají 46mm + ochrana korunky, hodinky jsou nejenom opticky tak 48 - 50mm. Už jsem to tu psal, 3227-ky se dělaly pouze na tahu, dá se k nim použít řemen z AMG-ček(322703), ten je textil + kůže. Není použitelný ani řemen z inženýrů s keramickou lunetou (323402, 323401), protože pouzdro těchto hodinek není 42mm ale 44mm. Ty moje 3236 se dělají na tahu a na kaučuku, oboje k nim pasuje perfektně, jsou to origo doplňky. Modrý krokodýl k 3227 je perfektní pouze na fotce, protože se ti na ní zrcadlí ten modrý antireflex. Ve skutečnosti je číselník tmavě šedý a ta modrá na řemenu by mě osobně k nim nepasovala. K charakteru těchto hodinek se zkrátka hodí nejlépe guma nebo tah, a ten tah myslím ještě lépe. :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krucis, uz dvakrat se me ta odpoved pri nahravani smazala. Jsou to macani, ale dokonaly. Vubec by me nenapadlo, ze cifr je sedy a ta modra je jen odraz antireflexu... diky za upozorneni. Mam v hledacku taky neco od IWC a porad byl favoritem Aquatimer bez chrona a ted mam s inzenyrama kandidaty dva. Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk dokáže změřit přece i méně než jednu desetinu vteřiny, pokud se započte průměrná odchylka zpoždění (běžně používaná metoda v astronomii). V tomto případě je nejjednoduší změřit ochylku během několika dní a zprůměrovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som to nevydrzal a tiez som si jedny zohnal :)

 

Ahoj! Gratuluju! Určitě nebudeš litovat. Od té doby, co je mám v podstatě nosím jenom je. Jsou to strašně pohodlné a univerzální hodinky. Na oficiálním IWC foru si už docela dost lidí stěžovalo na podobný "problém". Od té doby, co mají Ingenieury, nenosí skoro nic jiného...

 

Jsou to prostě takové Rolexky od IWC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak par foto som nasiel na http://www.timezone.com/ v sekcii fora o IWC a boli tam aj ine zaujimave ;) Bola tam aj zmienka ze to dal sit v ABP http://www.abp-paris.com/watchbands_creations_watchstraps.php?rid=7&cid=1 ja dumam tiez nad nejakym a co vravys na tieto ;)

 

post-4464-046118800 1302607779.jpg

 

post-4464-078620200 1302607789.jpg

 

post-4464-064138000 1302607801.jpg

 

Stym navykom to je pravda moje ostatne zahalaju tiez uz sa ani na Rolex nedostava ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...