Přejít na obsah

JLC NAVY SEALS vs. BP Fifty fathoms


neon

Doporučené příspěvky

Ja bych sel urcite do JLC. BP jsou zajimave, ale luneta mi prijde prilis historicka, mozna az budu starsi, tak by me mohl tento design oslovit.

 

Navic mam dost zasadni potiz s kosoctvercem. Jako bych si nikdy nekoupil Renaulta (nechci nikoho urazit, ani na nikoho machrovat a uz vubec porovnavat postaveni Renaultu mezi vozy a BP mezi hodinkama), tak bych si nikdy ani nekoupil hodinky s p...u na lunete. Mozna je to hloupy koment, ale kazdy ma na design jiny nazor a kazdemu jeho jest.

Upraveno uživatelem speedmaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na fotkách luneta fifty fathoms skutečně působí retro až historicky, naživo působí velmi současně a elegantně, stejně jako celý hodinky, který i přes průměr 45 nepůspbí oversized dojmem. A pro lumi fanatiky, jako jsem já, ještě ke všemu ta luneta nádherně svítí. Mají je u Dušáka, doporučuju všem živou prohlídku, když půjdete kolem..

 

Poprvé v životě mě mrzí, že mám na hodinky omezenej rozpočet, kterej pro letošek zrujnuju rolexem. Ale třeba někdy v budoucnu...kdo ví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sláva, poslední posty mě těší. Už jsem se lek, že jsou tu samý konzervy.

Dyk ty FF jsou takový celý retro (což nevyžaduje příliš invence a umu), zatímco JLC se nebojí střihnout moderní dajvry jen s drobnými odkazy.

 

 

No dovol, konzerva ....

 

Ono, když máš takovou pecku v portfoliu, tak je záhodno invenci spíš brzdit, myslím (viz rolex , PAM, Prim :), PP Nau , APRO ...) , respektive ji namířit jinam, JLC taky na reversech nedovádí.

 

No, ono ani ěch seals invence taky přehršel nevystříleli, že. Ty fotky in natura hovoří ale přesvědčivě pro BP, JLC dalo přednost drsňáctví před vším, přehleností, čitelností, fuknkčností ... in natura to hrozně vynikne, přímo na mě řvou - chci bejt tvrdej chlap, tak, jak to JLC zamýšlelo a schválně přehnalo. Je to samoúčelný, přesně, jak píše Pavel K.

 

Že nemají BP FF potápěčského ducha ?? Jako kdyby jediní potápěči na světě byli ti zuby ozbrojení .....

 

Protiatomák je taky samoúčelnej, ale je ( mě přijde) ftipnej. Kvůli tomuhle odlehčení, který vše uvádí na pravou míru a který u JLC nenacházím, beru FF.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tady na fóru kdysi FF kritizoval, že jsou přešlechtěný, že divery by měly být drsnější, ale musím přiznat, že se mi líbí čím dál víc (asi jak stárnu :D ), už se u mě dostaly na "wish list", za mě jednoznačně FF. Mně se teda moc nelíbí žádný sportovní model od JLC, jen ty retro Memovoxy s plexisklem bych vzal na milost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Já tady na fóru kdysi FF kritizoval, že jsou přešlechtěný, že divery by měly být drsnější, ale musím přiznat, že se mi líbí čím dál víc (asi jak stárnu :D ), už se u mě dostaly na "wish list", za mě jednoznačně FF. Mně se teda moc nelíbí žádný sportovní model od JLC, jen ty retro Memovoxy s plexisklem bych vzal na milost.

 

už jsem si je teda nandal na plochu jako widget :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych chtel voboje.

Do kanclu bych bezne nosil FF - hezky vypadaj, ke kosili by to slo a kdybych nahodou musel zachranovat svet za pomoci potapeni (kancl mam vzdusnou carou asi 50 metru od koupaliste a 150 metru od bazenu), pripadne prezit atomovej utok, hodinky by to vydrzely. Nicmene byla by skoda nosit je regulerne do akce (lidi z kseftu vedi, lidi co nevedi, tak nejsou ve kseftu a tudiz nemaji co vedet), tam bych volil ty JLC. Precijen clovek obcas potrebuje vypadat jako kancelarska krysa a obcas musi trochu pustit hruzu, ze jo.

Upraveno uživatelem boo-beek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdá sa, že zatiaľ vyhráva Blancpain a FF:)

 

čo ma však trochu znepokojuje sú možné problémy týkajúce sa kvality. natrafil som už problémy s tým, že sa luneta uvolnila a dalo sa s nou tocit obojsmerne. alebo dalsi pripad, co ma dost sokoval je nasledovný: http://forums.timezone.com/index.php?t=msg&th=1537247&rid=0#msg_5456000

Myslíte že je to fake?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si FF u Dušáka zkusil na ruce, a přes velikost 45 mm jsou v pohodě nositelný, seděly mi velmi dobře!!! Dobrý pocit kazil jen pohled na cenovku, která začínala nadějně dvojkou ale druhý číslo byla devítka :(. To už bych asi myslel víc na Daytony nebo AP RO. Ale jsou nádherný, to jo.

 

Ozkoušel jsem taky Ploprofy, ty mi nějak nesedly. Je to briketa.

Další větší model, který mi dobře seděl, byly IWC Portuguese 5454 small second, velmi dobře nositelných 44 mm. Měli ale jen bílý s černým subciferníkem, víc se mi líbí černý cifr a bílá subvteřinovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...