Přejít na obsah

Steinhart Forty-Four


tmoris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mozna prestan psat slinty do vlaken a nejdriv si trosku o tom neco nastuduj..

 

Posted Image

 

 

tak tos mě dostal - :notworthy: ovšem něco tak stupidního jako "professional dive watch" tu opravdu nevidím.

Jinak jsem ochoten hledat chybu u sebe, naštěstí tak moc často nemusim! :king:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tos mě dostal - :notworthy: ovšem něco tak stupidního jako "professional dive watch" tu opravdu nevidím.

Jinak jsem ochoten hledat chybu u sebe, naštěstí tak moc často nemusim! :king:

 

Legrace - 12 přspěvku a s asi z 10 jsem v "šoku".

Ale pokud to vše myslíš s obrovskou nadsázkou tak beru zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Legrace - 12 přspěvku a s asi z 10 jsem v "šoku".

Ale pokud to vše myslíš s obrovskou nadsázkou tak beru zpět.

 

mezi nápisem "original gas escape valve, ring lock system" a nápisy typu "prof dive watch" je prostě naprosto fatální rozdíl. Informace na výše popsaných steinech je tak jalová, zbytečná, samoúčelná, že mi připomíná zboží prodávané na matějské pouti. Tak proč bych to tady nenapsal!

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mezi nápisem "original gas escape valve, ring lock system" a nápisy typu "prof dive watch" je prostě naprosto fatální rozdíl. Informace na výše popsaných steinech je tak jalová, zbytečná, samoúčelná, že mi připomíná zboží prodávané na matějské pouti. Tak proč bych to tady nenapsal!

;)

 

no neviem. rolex to s tym napisom trochu tiez prehnal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mezi nápisem "original gas escape valve, ring lock system" a nápisy typu "prof dive watch" je prostě naprosto fatální rozdíl. Informace na výše popsaných steinech je tak jalová, zbytečná, samoúčelná, že mi připomíná zboží prodávané na matějské pouti. Tak proč bych to tady nenapsal!

;)

 

Tak teď to nechápu - Špatné jsou steinhart nebo Rolex?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď to nechápu - Špatné jsou steinhart nebo Rolex?

 

nikdo přece nesrovnává originál (s poměrně originálním nápisem - informací technického charakteru) a s napodobeninami s nápisem "profesionální potápěčské hodinky" .. - jinými slovy akorát z toho vyplývá, že Steiny nemají blokaci kroužku ani ventil a tudíž není co lepšího napsat.. ;)

 

(dík za všechny reakce, už jen asi 36 a bude to..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, tohle je jeste hybrid, ale podle informaci z WUS pripravuji jeste verzi, ktera bude kompletne kopirovat DSSD.............

 

No, tak s tím at jdou už úplně někam :( Já už to tady jednou psal, ale děsně mě štve, že firma, která byla schopná udělat Tritony, Aviation a třeba Military, všechno celkem fajn hodinky, se pak uchýlí k prachsprostému kopírování, čímž si totálně zkazí jméno (v očích chronomagoří společnosti). Není to dobrá cesta, kterou se ubírají. Aspoň, že u Icklerů neblbnou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo přece nesrovnává originál (s poměrně originálním nápisem - informací technického charakteru) a s napodobeninami s nápisem "profesionální potápěčské hodinky" .. - jinými slovy akorát z toho vyplývá, že Steiny nemají blokaci kroužku ani ventil a tudíž není co lepšího napsat.. ;)

 

(dík za všechny reakce, už jen asi 36 a bude to..)

 

35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...