Přejít na obsah

Steinhart Forty-Four


tmoris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ne. pokud by to byla pravda, tak by me prekvapovalo, ze tyhle by v prodeji byly a double redy ne. uz s temi vintage gmt mi to prislo zvlastni.

 

Ano, hodinky jsou koupeny u mne. Na webu je nemám, stejně jako některé další hodinky (i jiných značek v sortimentu). Nevím co je na tom zvláštního. Pokud by bylo potřeba něco dalšího vysvětlit, klidně mi napiš přímo, nerad bych vyprovokoval další hon na čarodějnice.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, hodinky jsou koupeny u mne. Na webu je nemám, stejně jako některé další hodinky (i jiných značek v sortimentu). Nevím co je na tom zvláštního. Pokud by bylo potřeba něco dalšího vysvětlit, klidně mi napiš přímo, nerad bych vyprovokoval další hon na čarodějnice.

 

ok, sz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

mezi nápisem "original gas escape valve, ring lock system" a nápisy typu "prof dive watch" je prostě naprosto fatální rozdíl. Informace na výše popsaných steinech je tak jalová, zbytečná, samoúčelná, že mi připomíná zboží prodávané na matějské pouti. Tak proč bych to tady nenapsal!

;)

 

ano, ten rozdíl v informační hodnotě nápisu je drtivý. taky to tak cítím. :smile_anim:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsou to prostě skvělé napodobeniny Rol. Proč skvělé? Luneta safírová, nedoškrábe se jentak hned; cena přijatelná i pro méně majetné; velikost - průměr o 5mm větší než jejich vzor... Copak je to málo za takové peníze? A navíc safírová luneta háže na světle modré až zelené odlesky - to Submarinery neumí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsou to prostě skvělé napodobeniny Rol. Proč skvělé? Luneta safírová, nedoškrábe se jentak hned; cena přijatelná i pro méně majetné; velikost - průměr o 5mm větší než jejich vzor... Copak je to málo za takové peníze? A navíc safírová luneta háže na světle modré až zelené odlesky - to Submarinery neumí!

 

Máš recht, moje řeč Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsou to prostě skvělé napodobeniny Rol. Proč skvělé? Luneta safírová, nedoškrábe se jentak hned; cena přijatelná i pro méně majetné; velikost - průměr o 5mm větší než jejich vzor... Copak je to málo za takové peníze? A navíc safírová luneta háže na světle modré až zelené odlesky - to Submarinery neumí!

 

Tyjo dobrá práce, tolik blbostí na dvou řádcích se poslední dobou jen tak nevidí:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...