Přejít na obsah

Steinhart Forty-Four


tmoris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, jsou to prostě skvělé napodobeniny Rol.

 

Já to tvrdím pořád. Základem je heslo "value for money". Proč mít Rolex, když v podstatě to podobný mam od Steinhartu. Proč kupovat flígry od IWC, když je tam ETA 7750 jako v Archimédech. Proč kupovat paneraie, když je tam jen bůhvíjak potuněný Unitas. Proč si drtit peněženku Breitlingama, když je v nich jen ETA nebo ještě hůř baterka...

Jojo... "value for money"... Škodovka, Baťa, Globus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milé... Podle mého názoru chce Steinhart 44kami oslovit mladé zákazníky, kteří nechtějí nosit levný šunt. Na zápěstí mladíka na pláži nebudou okouzlené slečny zkoumat nápis uvnitř ciferníku, ale celkový dojem... Stárnoucí pánové zase vědí, že jejich nepřejícní kolegové si bez brýlí nepřečtou ani titulky v novinách, a tak je jim jedno co je uvnitř hodinek, hlavně že mají skvělé parametry a vzbudí patřičnou pozornost a možná i závist. A o to tady přece jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo... "value for money"... Škodovka, Baťa, Globus...

 

jediné co imho spojuje tyhle firmy je šmejd, už bych netvrdil, že levný šmejd. V prvním a druhém případě možná dokonce výrazně předražený - aspon v česku. Trochu přehánim, ale příklady imho velmi špatně zvolený. ;)

 

 

Jinak uvítal bych v tomto vlákně názor někoho, kdo steinharty forty-four opravdu má, žádný strach, možná je taky vyzkoušim... a budou to tak moje první opravdicky profesionální potápěčské hodinky :snorkle: :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

to se nevylučuje, protože sem tlustej - já si můžu vyrobit jazyk kde chci

 

tak to potom jo, zkus ho udělat v trenkách, tam to bude asi působit nejvíc....myslím proti kouření
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...