Přejít na obsah

Fortis - váš názor


Doporučené příspěvky

uvažuji o koupi hodinek. moje požadavky jsou univerzálnost, spolehlivost, cena max. 25000. Zakoukal jsem se do značky Fortis a myslím, že to není špatná volba. Určitě chci jeden z modelů B42 nejlépe v černým ciferníku. Včera se mi ale dostala nabídka na tento kousek http://www.redfinger...y_Date/6481012K za cenu 20000. Zajímá mě váš názor. Vím že je to základní model diversek od Fortisu ale v realu ta bílá vypadá fakt moc dobře i vzhledem k tomu, že se jedná o kopi mých prvních hodinek. Budu rád za vaše názory. A co říkáte na cenu? Díky

Upraveno uživatelem mirus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že k tomu není co dodat, tzn. rozhodně bych ti to nerozmlouval. Pro začátek víc než dobrá volba, já se k Fortiskám dopracoval po více než po roce tady na fóru. Kvalitní, spolehlivé hodinky, od dobrého výrobce. Kdyby jsi chtěl přeci jen nějaké alternativy, podíval bych se na produkci Damasko a Sinn. Cenově a stylově tam najdeš podobné kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že k tomu není co dodat, tzn. rozhodně bych ti to nerozmlouval. Pro začátek víc než dobrá volba, já se k Fortiskám dopracoval po více než po roce tady na fóru. Kvalitní, spolehlivé hodinky, od dobrého výrobce. Kdyby jsi chtěl přeci jen nějaké alternativy, podíval bych se na produkci Damasko a Sinn. Cenově a stylově tam najdeš podobné kousky.

 

 

Jo díky. Jenom mě zajímá jestli jsou nějaký horší co se týká kvality zpracování oproti modelům vyšší řady? Samozřejmě bych se peníze na B 42 diver s chronografem možná našli ale to už bych radši v této cenové hladině sáhl po nějakých Omegách nebo TH.

 

šel bych tam do marinmasterů na tahu a ještě by si ušetřil:)

 

 

který máš na mysli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu, že za ty peníze za chrona by byly např. Omegy lepší, minimálně zvukem značky, úpravou strojku atd....

Kvalita zpracování podle mě horší než u vyšších modelů nebude.

Foxik měl na mysli tyto, řekl bych.

 

 

Jsou pěkný ale nevím kde to vzal že je seženu levněji. To teda nevím kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...