Přejít na obsah

Damasko DA46


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po letech...

Gratuluji a uzivej si paradni kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne damasko remene zase moc vzhladovo nesadli, ale samozrejme zmenit sa to moze a casom mu mozem prist na chut. Zatial som ho nemal na ruke ani minutu :-)

 

Laurin, zaujima ma, ci si riesil aku chces lunetu, s minutovymi alebo hodinovymi indexami. Mas hodinove, chcel si to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, ano chcel som presne tieto, mam obojstranny antireflex. 

 

Mne ten remen zase sadol a paci sa mi to presitie ako ladi so sekundovkou, presne ako pise Hasna. Este musim pospekulovat nad nejakym nato remenom.

 

Skusal ich niekto aj na gume? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera. Damasko chci, neboť jsem ale starý muž s dlouhým knírem, nějak se nemůžu rozhoupat pro konkrétní model. Což, to by mě tak neštvalo, anžto daleko víc mě tlačí, že DA nemá svůj vlastní kovový tah. Já totiž kovový tahy miluju, nedokážu nosit kůži ani NATO, ani ZULU ani gumu, ani textil ani řemeny z jutového pytle. Potřebuju na zápěstí masu, váhu, prostě to cítit. Bez tahu bych byl jako bez klobouku. V klobouku i spím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nádhera. Damasko chci, neboť jsem ale starý muž s dlouhým knírem, nějak se nemůžu rozhoupat pro konkrétní model. Což, to by mě tak neštvalo, anžto daleko víc mě tlačí, že DA nemá svůj vlastní kovový tah. Já totiž kovový tahy miluju, nedokážu nosit kůži ani NATO, ani ZULU ani gumu, ani textil ani řemeny z jutového pytle. Potřebuju na zápěstí masu, váhu, prostě to cítit. Bez tahu bych byl jako bez klobouku. V klobouku i spím.

Ides na to prirychlo...skus trocha spoznat znacku, ak mas o hodinky od nich skutocny zaujem...

Mnoho odpovedi na zakladne otazky tak polahky najdes sam...

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji! Starý strom už tolik nenese. Tím se mění situace.

 

 

 

Ides na to prirychlo...skus trocha spoznat znacku, ak mas o hodinky od nich skutocny zaujem...

Mnoho odpovedi na zakladne otazky tak polahky najdes sam...

V téhle značce se mělce rejpu od dubna loňského roku. V Pasově jsem si při podzimním výletu se ženou a naším kokrem po obědě a několika pivech pár Damasek v hodinářství ohmatal mastnýma rukama a brýlemi na blízko rozdvojeně prohlédl, což mě nezabránilo v tom, abych se v nich utvrdil. Mají přenádherně zpracovaná pouzdra a ciferníky. Ale ještě jsem se ke koupi nedobral. Co vím je, že nechci chronograf, musím mít otočnou lunetu a bez kovového tahu bych skřípal dentální náhradou. To poslední se ovšem díky Závislákovi a Bůh mu to nastokrát oplať, konat nebude  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji! Starý strom už tolik nenese. Tím se mění situace.

 

 

 

V téhle značce se mělce rejpu od dubna loňského roku. V Pasově jsem si při podzimním výletu se ženou a naším kokrem po obědě a několika pivech pár Damasek v hodinářství ohmatal mastnýma rukama a brýlemi na blízko rozdvojeně prohlédl, což mě nezabránilo v tom, abych se v nich utvrdil. Mají přenádherně zpracovaná pouzdra a ciferníky. Ale ještě jsem se ke koupi nedobral. Co vím je, že nechci chronograf, musím mít otočnou lunetu a bez kovového tahu bych skřípal dentální náhradou. To poslední se ovšem díky Závislákovi a Bůh mu to nastokrát oplať, konat nebude  :D

 

No neviem neviem teraz... pokial mi je zname, Damasko ma v CZ jedineho AD, a to je Chronoshop. Ten sidli v Prahe... v provincnom hodinarstve Damaska nenajdes...

 

ale bavis sa dobre, ze? 

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pasov je Passau, nemecko. Ale jestli tam maji Damasko netusim, nic jsem nenasel.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, skutečně v Pasově, neboť jsem jeden model viděl za vitrínou a další dva, z čehož jeden poněkud poškrábaný se vylouply pod pultem. Abych upřesnil hodinářství nemohu, bylo na starém městě poblíž mostu přes Dunaj. Nenošená Damaska dají najít v desítkách německých hodinářství, nebo se snad pane Chytrý pletu? 

Upraveno uživatelem Půlka Šumavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, skutečně v Pasově, neboť jsem jeden model viděl za vitrínou a další dva, z čehož jeden poněkud poškrábaný se vylouply pod pultem. Abych upřesnil hodinářství nemohu, bylo na starém městě poblíž mostu přes Dunaj. Nenošená Damaska dají najít v desítkách německých hodinářství, nebo se snad pane Chytrý pletu?

A nemusis hned nekoho urazet a ponizovat:(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...