Přejít na obsah

???? (?????) - SARB035


filo-boxer

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Snad nebude vadit filovi, že mu dělám bordel ve vlákně, ale těma 035 se zase potvrzuje již mnohokrát řečené. Se SARB modely prostě nejde udělat chybu. Je tam spolehlivý a prověřený strojek, zpracování je super, cena je vynikající a občas se k tomu přidá ještě zajímavá barva ciferníku (foto SARB037). U téhle řady Seika už člověk prostě nemusí dělat kompromisy, což je vzhledem k ceně výborný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, moc datumu nefandím... Já to kupoval v době, kdy jsem točil na ruce víc hodinek a vždycky mě bytostně otravovalo u těch s datumem nastavovat kromě času i datum, když se zastavily. Mám rád čistý číselník.

 

Myslím,že s tím přetočením datumu to není až tak zlé.Řekl bych,že může padnout více obrátek na nastavení času... Upraveno uživatelem Jezevcik2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsíci...
  • Po letech...

Ahoj všem,

 

omlouvám se, nevím, kam jinam svůj dotaz umístit. Takže tu je:

 

Od včerejška mám díky zdejšímu členu na ruce krásné a opěvované SARB035. Konečně jsem se dočkal, jsou super, ALE. Na ruce mi jsou volné víc, než bych preferoval. Zkusil jsem jim odebrat jeden článek, ale pak jsou zase už moc těsné. Samozřejmě, že s mikroregulací jsem během toho také pracoval. Ale prostě to vypadá, že mi na tom tahu chybí ta třetí dírka mikroregulace (jako jsem zvyklí třeba na jubilee u mých 7002). Neopomněl jsem nějakou další variantu? Asi ne co? Že jsem nekonfekční typ vzhledem ? oblečení, jsem si již zvykl, ale že i u hodinek to tak bude..

 

Nějaká rada?

 

Díky a přeji pěkný večer.

 

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze je to "normalne", ja to mam tiez tak na oboch sarb033 i 017 a som upne konfekcný M :-), da sa to riesit kupou no-name spony ktora ma viac mikro dierok, alebo nosit na remeni alebo nato. Myslim ze i sarb035 by sadol kvalitny hnedý remen. Este dalsie riesenie je strapcode tah, tam je myslim viac moznosti na regulaciu

 

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to stejně, ale kupodivu tah ze "staršího" modelu SCVS mi sedl úplně přesně. Je to zvláštní, rozměrově by vše mělo být stejné včetně spony, ale Sarby s origo tahem byly buď moc natěsno nebo moc volné a s tahem z SCVS je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyřešil jsem to extenzí 18mm na sponu tahu na Sarb035,Scvs003 i Sarb021 a pohodlnost je hned někde jinde:

 

https://www.ebay.com/itm/Watch-Bracelet-Band-Clasp-Extender-Stainless-Steel/280941393399?hash=item41696975f7:m:muel2KAm3TuqDC8xBj_g2_g

 

fotka Sarbů není moje, našel jsem jí tady:

https://imgur.com/r/Watchexchange/TrD4pgC

 

 

 

post-4904-0-20183200-1568835318_thumb.jpg

post-4904-0-68246900-1568835336_thumb.jpg

post-4904-0-98208000-1568835347_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...