Přejít na obsah

Koupě hodinek Longines


Návštěvník CzechLiving

Doporučené příspěvky

Ani pro jednu z drahých značek - Omega, Longines, Tag Heuer, Rado atd. nemají oficiální zastoupení. Málem jsme tam koupil jedny Omegy, ale byl problém se záručákem, takže jsem nakonec vycouval. Kdyby šlo o hodinky za pár tisíc tak neřeknu, ale takhle koupit hodinky za 50 a nebýt si jistý původem ? Proč riskovat ?

 

Longines ich na strankach ma.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pri kupe takych drahych hodiniek by som si dal kurva pozor aby som ich kupoval u ad...na stanke longinesu su ofialni predajcovia... ja som si objednaval hydroconquesty...po troch dnoch zostali stat...posielal som ich naspat predajcovi do nemecka...a o tyzden mi prisli nove hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri kupe takych drahych hodiniek by som si dal kurva pozor aby som ich kupoval u ad...na stanke longinesu su ofialni predajcovia... ja som si objednaval hydroconquesty...po troch dnoch zostali stat...posielal som ich naspat predajcovi do nemecka...a o tyzden mi prisli nove hodinky...

 

A dovod zastavenia? Ja mam HC z Jihlavy a v pohode. Co som pozeral, tak su AD na strankach Longines aj TH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dovod zastavenia? Ja mam HC z Jihlavy a v pohode. Co som pozeral, tak su AD na strankach Longines aj TH...

 

neviem dovod zastavenia...kupoval som to od juwelier roller...nemecko...

aby sme si rozumeli..mne je jedno kto si kde kupi hodinky...ci na pľaci od smelinarov..alebo u tiffanyho...pisem svoj nazor...ze hodinky za taku sumu by som bral len od ad... minimalne som nemal problem s vymenou...a vobec ma nezaujimalo preco zastali..ospravedlnili sa a poslali nove hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ještě stojí za to zkusit Polsko, o víkendu jsem tam Longines kupoval v Bielsku-Biala v kamenném obchodě a dostal jsme se pod polskou internetovou cenu

 

http://translate.google.pl/translate?hl=cs&sl=pl&tl=cs&u=http%3A%2F%2Fwww.wsliwinski.pl%2Fkategorie%2Fzegarki%2Flongines%2Fzegarek-longines-admiral-l3-666-4-56-6&anno=2

 

ten obchod kde jsem kupoval www.jubitom.com v Galerii SferaII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Zdravím.

Chtěl bych si koupit hodinky Longines Hydroconquest. Tady jsem je našel  o 7000 levněji než v Koscomu. Dá se tomu podle vás věřit? Nejde o nějakej plagiát, nebo obchod kde zaplatim a nic nedostanu? Předem díky za jakoukoliv radu.

 

http://www.wortmann-uhren.com/de-uhren_details-hydro_conquest_longines-939.shtml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Chtěl bych si koupit hodinky Longines Hydroconquest. Tady jsem je našel o 7000 levněji než v Koscomu. Dá se tomu podle vás věřit? Nejde o nějakej plagiát, nebo obchod kde zaplatim a nic nedostanu? Předem díky za jakoukoliv radu.

 

http://www.wortmann-uhren.com/de-uhren_details-hydro_conquest_longines-939.shtml

Hodinky su OK, s obchodom nemam ziadne skusenosti. Pozri na chrono24.de, okolo 700 Eur je tam niekolko ponuk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky su OK, s obchodom nemam ziadne skusenosti. Pozri na chrono24.de, okolo 700 Eur je tam niekolko ponuk

Díky moc. Nakonec jsem to vyřešil radikálně. Dneska jsem koupil svoje vysněný Longines Hydroconquest u Bechněho v Praze. Ofiko cena 27.550, ale když viděli jakej jsem šupák, tak mi dali 7% slevu, takže ve finále nějakejch 25.500. Je to pro mě sice ranec, ale nekonec jsem si řekl, že mám jistotu v originalitě a servis u nosu.

Každopádně ještě jednou díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Má někdo zkušenost s tímto modelem? Hodně nad ním uvažuju, nechal jsem si je objednat abych si je vyzkoušel..... zápěstí mám sice jen 16cm :D  ale už jsem měl 44 i 47mm průměr a bylo to docela nositelné.

Take nad nimi uvazuji ale s big date. Mam zapesti 20 cm a hodinky jsou 40 mm, tak nevim jestli nejsou male. Mimochodem mi davali dobrou cenu v Jihlave a zaznelo tu, ze je to pochybny obchod. Tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím tu všetkých, už sa chystám v krátkej dobe kúpiť hodiny (LLD a pre manželku HC). Na ofic stránke Longines som našiel niekoľko obchodov na SR. Kde by ste kupovali Vy ? Najbližšie to mám v Banskej Bystrici (lebo tu aj bývam :D ) ale v zásade je to jedno... Prepokladám, že čo sa týka záruky a všetkého okolo je jedno pokiaľ to človek kupuje u ofic.predajcu všetko musí byť v OK. tak ?

 

Nakoľko chcem kupovať dvoje hodiniek tak si myslím, že dohodnúť rozumnú zľavu nebude veľký problém - aspoň dúfam. Koľko by v sumáre podľa Vás mohli stáť ? Koľko % sa dá "vyboxovať" cca ?

 

ďakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...