Přejít na obsah

prim kalibr 98.01


Doporučené příspěvky

No to mě podrž !!! Ony ty sport Igen 45mm z výstavy 600 let orloje mají datumku opravdu posunutou a asi funkční !! Na stránkách primu je nový kalibr 98.01. s průměrem 29,6mm - konec waschmaschineefektu !!!

 

Paráda, paráda , asi je to ten slibovaný kaliber s větším datumem, opravdu skvělá zpráva a skvělá práce !! Ostatně gratuluju k utajení accutrone. Nemohl bys nám o tom nějak šířeji pojednat, prosím ??

 

A je taky manuál 94.01 - to je báááseň !!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mě podrž !!! Ony ty sport Igen 45mm z výstavy 600 let orloje mají datumku opravdu posunutou a asi funkční !! Na stránkách primu je nový kalibr 98.01. s průměrem 29,6mm - konec waschmaschineefektu !!!

 

Paráda, paráda , asi je to ten slibovaný kaliber s větším datumem, opravdu skvělá zpráva a skvělá práce !! Ostatně gratuluju k utajení accutrone. Nemohl bys nám o tom nějak šířeji pojednat, prosím ??

 

A je taky manuál 94.01 - to je báááseň !!

 

Přinesu je ukázat tuto sobotu do Staroměstské radnice na svoji přednášku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super nápad, je pěkný, že to napadlo až českýho výrobce. Pokud tomu dobře rozumím, tak strojek je v podstatě shodný s 94/96, jen je zvětšená základna, po který z druhý strany běží větší datový věnec. Kolik velkých hodinek mohlo vypadat takto líp a nemuselo mít datumový okýnko "utopený" v ploše číselníku ale hezky zarovnaný s ostatníma indexama. Gratuluju. Geniálně jednoduchý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super nápad, je pěkný, že to napadlo až českýho výrobce. Pokud tomu dobře rozumím, tak strojek je v podstatě shodný s 94/96, jen je zvětšená základna, po který z druhý strany běží větší datový věnec. Kolik velkých hodinek mohlo vypadat takto líp a nemuselo mít datumový okýnko "utopený" v ploše číselníku ale hezky zarovnaný s ostatníma indexama. Gratuluju. Geniálně jednoduchý.

 

Trochu podobne reseni, tedy datovy venec mimo "funkcni" rozmery samotneho strojku ma napr. Nomos. Jim ale slo o to, aby datove ustroji nezvysovalo vysku strojku, neresili tedy maly prumer stavajiciho vence. Kazdopadne me hodne potesilo, ze vyvoj v Eltonu stale pokracuje!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mě podrž !!! Ony ty sport Igen 45mm z výstavy 600 let orloje mají datumku opravdu posunutou a asi funkční !! Na stránkách primu je nový kalibr 98.01. s průměrem 29,6mm - konec waschmaschineefektu !!!

 

 

To je teda objev, už jsem o tom psal první den výstavy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je paráda, trklo mě to hnedka, jak jsem viděl u fotku Igenů od Josefa01, ale nemohl jsem uvěřit.... :)

 

Proč se nevejde do pouzdra 40mm ? Porád zbude 5,2mm mezikruží oceli okolo , to není dost? Nomos dostane 32mm strojek do 37,5mm pouzdra nebo tak nějak.

 

Ty igeny vypadají opravdu výborně, konečně opravdové primky s primáckými proporcemi, bravo !! Z ošklivého kačátka spartaku 43 to dělá horký zboží :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

ozivim tohle vlakno, at nezakladam nove, ma nekdo zkesenost s 98.01 ? jak je na tom s presnosti, odolnosti, nema prej rychlopreklapeni data ? celkem se v tech jejich strojcich motam, da se teda tomuhle rikat inhouse nebo je to neco na pul cesty, zvazujeme nechat si upravit jeden model ve trech kusech, ktery ma tento stroj, ale nic konkretniho o nem nevim, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...