Přejít na obsah

Breitling Navitimer


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A už se tady někdo z navitajmrářů naučil s logárem? Alespoň dělit a násobit? Já se dneska naučil násobit, no moc jednoduchý ani praktický to není :D

 

neco bych ti o tom napsal ,ale mam obavu,ze nejakej clen " abrakadabra" by zas kritizoval stylistiku...........................:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

neco bych ti o tom napsal ,ale mam obavu,ze nejakej clen " abrakadabra" by zas kritizoval stylistiku...........................:)

 

Napiš :) Pod profilem máš "harely and gun", přidej k tomu fotku gunu a nikdo si dovolovat nebude :P :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš :) Pod profilem máš "harely and gun", přidej k tomu fotku gunu a nikdo si dovolovat nebude :P :gunsmilie:

 

peču na to davam to pod dve vteriny s tazenim na tri cile po dvouch ranach.........................je mi skoro pade a chytroliny prekousnu jak zizalu,nosim 49-tky a vim proc.....libi se mi tech tvejch sest ticek topic:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

peču na to davam to pod dve vteriny s tazenim na tri cile po dvouch ranach.........................je mi skoro pade a chytroliny prekousnu jak zizalu,nosim 49-tky a vim proc.....libi se mi tech tvejch sest ticek topic:))

 

Chtěl bych mít tvůj nadhled, asi to taky přijde s věkem až se vyblbnu :)

 

EDIT: Anebo to přijde až si koupím navitajmry :)

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych mít tvůj nadhled, asi to taky přijde s věkem až se vyblbnu :)

 

EDIT: Anebo to přijde až si koupím navitajmry :)

 

 

je to jako s kverem......vezmes do ruky a vis..............chtel jsem vzdy fortis a kdz jsem je koupil....maly,maly,maly.........dnes v risi znova na ne cumim-(fakt se mi libi), a prodavac cumi na mych 12000 feet a rika tagy................sel jsem pryc,mezi tema "znalcema" tezko hledam kamose:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už se tady někdo z navitajmrářů naučil s logárem? Alespoň dělit a násobit? Já se dneska naučil násobit, no moc jednoduchý ani praktický to není :D

 

Jo, neni to nic tezkyho, ale je to spis pro p...l, v praxi to moc pouzitelny neni ;) U nasobeni velkych cisel stejne vznika nepresnost a vetsina se da kdyz nejde o presnej vysledek odhadnout z hlavy rychleji.. Ale je to fajn frajerina, ja se naucil jen delit a nasobit, na vic jsem nenasel vyuziti :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, neni to nic tezkyho, ale je to spis pro p...l, v praxi to moc pouzitelny neni ;) U nasobeni velkych cisel stejne vznika nepresnost a vetsina se da kdyz nejde o presnej vysledek odhadnout z hlavy rychleji.. Ale je to fajn frajerina, ja se naucil jen delit a nasobit, na vic jsem nenasel vyuziti :D

 

Chlapi, čítajte tie návody, práca s logaritmickým pravítkom nie je ťažka a s modelom Navitimer (z hľadiska historického odkazu) takmer nutnosť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Jen mi nekdo vysvetlete, jak je mozne, ze hodinky ze Svycarska objedou pul zemekoule do USA, kde se nasledne prodaji za 2/3 cenu co v Evrope a 1/2 cenu co u nas.

 

Jo takhle se dělá business....a taky další krásný případ toho, co udělají daně, cla atd...

Upraveno uživatelem Aerin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Navitimery od Beček jsou opravdovou klasikou a mám je moc rád až na ty fake, které se pořád dělaj dost a dost, což hodně snižuje jejich prestiž u majitele....ale jako fanda určitě za mě plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...