Přejít na obsah

Rolex Submariner Date


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevieš, či tam majú nerozbitné sklo? :gunsmilie:

 

Samozrejme k hodinkám niet čo dodať hádam, ako sa u nás hovorí: krasota :smile_anim:

ted se to povedlo:)

.....foto mam i v plny velikosti.....pro podrobne prozkoumani

 

Upraveno uživatelem robo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mensi dotaz... Moraxi, Tve Suby vypadaji famozne a tolik diskutovana velikost me vubec neodrazuje od nemravnych myslenek na jejich porizeni. Jsem Rolex panic a jen bych se chtel zeptat, jaky je fatalni rozdil mezi 116610LN, 16610 a 116610LV? Staci jen zakladni body, nemusis psat elaborat... Kazdopadne me zajimaji ty s datumovkou. Diky moc, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mensi dotaz... Moraxi, Tve Suby vypadaji famozne a tolik diskutovana velikost me vubec neodrazuje od nemravnych myslenek na jejich porizeni. Jsem Rolex panic a jen bych se chtel zeptat, jaky je fatalni rozdil mezi 116610LN, 16610 a 116610LV? Staci jen zakladni body, nemusis psat elaborat... Kazdopadne me zajimaji ty s datumovkou. Diky moc, Petr

 

16610 je předchozí model s hlikovou vložkou lunety, zatímco 116610 je nový model s keramickou lunetou, LN jsou černé, LV jsou zelené.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc diky za vysvetleni. Z hlediska ciste praktickeho je tedy model 116610 s keramickou vlozkou lunety odolnejsi, nez ten predchozi hlinik 16610, ok? 16610 maji zelenou lumi a 116610 tu modrou? Cucel jsem na Tve DJ II... velka parada!!! Maji take lumi? A pripadne i jejich vyska? Diky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc diky za vysvetleni. Z hlediska ciste praktickeho je tedy model 116610 s keramickou vlozkou lunety odolnejsi, nez ten predchozi hlinik 16610, ok? 16610 maji zelenou lumi a 116610 tu modrou? Cucel jsem na Tve DJ II... velka parada!!! Maji take lumi? A pripadne i jejich vyska? Diky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 116610LN mají proti 16610 mnoho změn. Je tam nový keramický bezel, jiné lumi, maxi dial, větší ochrana korunky, jinak a nově řešené zavírání a i jiný tvar pouzdra.

Ano, keramický bezel je odolnější než u předchozí verze. Možná ale jenom na škrábance, do futer bych s nim nechtěl napálit.

 

Velikost pro mne naprosto ideální. I tak se mi tak akorát vejdou pod košili. Pokud zvažuješ Rolex tak nový Submariner je super volba.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 116610LN mají proti 16610 mnoho změn. Je tam nový keramický bezel, jiné lumi, maxi dial, větší ochrana korunky, jinak a nově řešené zavírání a i jiný tvar pouzdra.

Ano, keramický bezel je odolnější než u předchozí verze. Možná ale jenom na škrábance, do futer bych s nim nechtěl napálit.

 

Velikost pro mne naprosto ideální. I tak se mi tak akorát vejdou pod košili. Pokud zvažuješ Rolex tak nový Submariner je super volba.

 

 

Hlavně je tam možnost regulovat délku tahu bez nutnosti nářadí, antireflex na datumce, jinak co se odolnosti vložky lunety je to tak, že je mnohem křehčí a náchylnější na poškození nárazem, nebo úderem, ale odolnější proti otěru, a UV )

Maxi dial byl už na starých LV, měnila se jen barva lumi, na modrou. Bohužel. Zelená lumi svítí mnohem intenzivněji, a na suchu je mnohem lépe vidět. Je to vidět třeba na srovnání nových GMT IIC a Subu C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc na RLX je sympatické, že jej běžně nosí i ambasadoři ostatních značek ... asi se to nebere jako konkurence :)

Ani nie, fotka je z roku 2004, kedy DiCaprio ešte nebol ambassadorom žiadnej značky, pre Tag Heuer robi až od roku 2009 ;)

Nemyslim, že ine značky su tolerovane, ani Rolex, ved spoločnosti vynakladaju veľke prašule na ambassadorov, pred asi 3 rokmi bol pripad, že si nejaka ambassadorka Raymond Weil dala na červeny koberec hodinky Gucci a RW ju za to zažaloval, no už neviem, ako to skončilo.

 

Koniec OT-krasne hodinky, ešte krajšia cena, prajem veľa podmorskych zažitkov :snorkle: :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

kdybys nebyla baba, tak ti reknu ty ses hovado :) takhle zustanu asi u zvirete. jinak novy suby se mi hrejou uz ctvrtej den na ruce, ale ze bych byl z nich nejak vodvazanej, to se rict neda..

 

Nevadí, ti ostatní si u Tebe vždycky pár dnů počkají na prodejní vlákno...

:gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...