Přejít na obsah

Panerai PAM 250 Daylight


Doporučené příspěvky

A už je to tu. :smile_anim: Tie PAM 312 mám a vrelo odporúčam. Teraz sú moje naj.

 

Taktéž, sendvič, in-house, no prostě Panerai se vším všudy :smile_anim:

 

 

Cec1l: na Bčka se vykašli a jdi rovnou do Rolexu ;)

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volfda : na Roládu jsem zatím nedorostl, ale nikdy neříkej nikdy, že ... navíc jsem přeskočil celou abecedu zrovna na Bčka, což taky není špatný, ne ? Posted Image

RadimK : dobrý nápad se srazem, sice už bych se tam nestyděl jít Posted Image, ale trochu se bojím z přemíry inspirace (pak za sebe neručím a dělám "neuvážené" nákupy) Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale takhle to přece neni, nebylo a nebude...

Cena hodinek nemá s hodnotou členství a vstupným na srazy nic společnýho.

 

Bažeže Posted Image

Je mi jasné, že tyto srazy nejsou o machrování Posted Image a penězích Posted Image, to by byly označené třeba : Sraz majitelů hodinek v celkové hodnotě minimálně 1.000.000 Kč Posted Image a tak ...Posted Image

... a to by jsme my "chudí" nedrželi nikdy nic víc v ruce, než obyčejné kvarcky ... Posted Image

Upraveno uživatelem Cec1l
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:blush02: jo fakt Vlasto...opravdu jsem o něm neměl ani ponětí! :crying_anim02: Našel jsem ho v přízemí krabice až když jsem hledal nářadí, protože jsem tam chtěl nasadit hnedou kůži z 048... :blush02:

Čuměl jsem jak :jawdrop: . Ten černej krokodýlek ale nemá konkureci. :happybday:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cecku! Radiomiry NE! neber mi mé sny. Stačí, že máme ty, já a Cyril stejny motorky! To jako budeme sedět u pěny a mít ještě stejné hodinky? Neblbni. Hele s Cyrdou máme ještě ouplně stejny pséky - čivavy, tak nechceš třeba novýho psa?

 

jestli mate gs-a coz se domnivam(jinyho cyrila na morave neznam),tak se divim,ze mate tak maly ruce.......................:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyril : panáček záviděl, že někdo bude mít 250-ky na kůži a starej pard jen na gumě Posted Image

Vladimir P: Já mám dva Yorky, tak do čivavy zatím nejdu Posted Image A už o tom nemluv, já jsem si Radiomiry objednal v krámě ve Vídni, co jsem bral ty 250-ky. Prej se pan Habáň ozve, jak je bude mít. Tak jsem zvědavý ... prostě musím pomalu dát dohromady vražednou trojku, jako má Cyrouš : chrono, klasika a in-house. Ostatním se omlouvám, že budu dělat sbírku v Bčkách ... holt nějak se začít musí Posted Image Pak to všechno prodám a koupím pořádný AAAAAAAAAAAčka Posted Image

tc95: njn, GSA, jak jinak, že ? Posted Image No vlastně my ty komplexy malosti doháníme velkýma motorkama a velkýma hodinkama a Cyril má k tomu ještě velké auto Posted Image Posted ImagePosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyril : panáček záviděl, že někdo bude mít 250-ky na kůži a starej pard jen na gumě Posted Image

Vladimir P: Já mám dva Yorky, tak do čivavy zatím nejdu Posted Image A už o tom nemluv, já jsem si Radiomiry objednal v krámě ve Vídni, co jsem bral ty 250-ky. Prej se pan Habáň ozve, jak je bude mít. Tak jsem zvědavý ... prostě musím pomalu dát dohromady vražednou trojku, jako má Cyrouš : chrono, klasika a in-house. Ostatním se omlouvám, že budu dělat sbírku v Bčkách ... holt nějak se začít musí Posted Image Pak to všechno prodám a koupím pořádný AAAAAAAAAAAčka Posted Image

tc95: njn, GSA, jak jinak, že ? Posted Image No vlastně my ty komplexy malosti doháníme velkýma motorkama a velkýma hodinkama a Cyril má k tomu ještě velké auto Posted Image Posted ImagePosted Image

 

 

chybi uz jen " sajga", (samonabijeci brokovnice).................:gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já žádné komplexy malosti nemám. Mám důkaz v galerii v Cyrilově firmě, mezi fotkama z Kazachstánu a Mongolska je jedna detailní, jak se koupu v Rumunsku v řece a hambatý. Kdykoliv, komukoliv k nahlédnutí - visí hned u vchodu, ovšem s rizikem, že Vám Cyril prodá motorku. :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...