Přejít na obsah

Potápky


Doporučené příspěvky

Vím,že už tu podobných témat proběhlo více,ale zatím jsem si tak úplně nikde nevybral.

 

Moje požadavky jsou: švýcarský strojek

vodotěsnost min 200m

velikost 42-45mm bez korunky

safírové sklíčko

otočná luneta

dobrá luminescence

hodně se mi líbí pokud mají hodinky vystouplý heliový ventil,ale to v téhle cenové relaci asi nepujde

cena tak 10 tisíc-max 15tis(ale to je strop do kterého budu mít problém se vejít)

 

vybráno mám zatím Steinhart TRITON 30ATM

 

pak jsem měl ještě Zeno-bohužel cena je někde jinde-ale něco podobného jako JO

 

 

Všem děkuji za případné návrhy Jirka

post-4208-034589800 1299256699.jpg

post-4208-072929600 1299256753.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tritony jsem měl ( ročník 2009), a jsou to parádní hodinky, opravdový nástroj. Sice pár chybek se našlo, ale pokud takovýto typ hodinek, asi moc konkurentů nenajdeš.

Navíc- tento ciferník je posouvá zase kousek výš, je fakt propracovaný.

Já bych je bral..

Zeno asi taky nebudou žádný srágory, ale potápky s letadýlkem na cifru bych asi nepřekousl..

A ve srovnání se Štajnama jsou to leštěnky.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ty Zena se mi tedy vážně nelíbí...

Co nějaké Zodiacy řady ZO 80xx? Myslim, že Ti nebudou tak "vytahovat" ruku jako Tritony... Ale jinak Tritony jako taky JO...

post-11776-007588900 1299272017.jpeg

post-11776-025091600 1299272023.jpeg

post-11776-057998800 1299272029.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych poslal do finále Triton 100 a Mercure Poseidon...

A vyhrály by asi Mercure, protože i když ty jsou ty Steiny fakt boží, přeci jenom mi přijde ten cifr trochu přeplácanej... oproti Mercure, ze kterých vyzařuje jednoduchost a přehlednost - prostě kouknu a vidim, což si nejsem úplně jistý, že bude fungovat i u 100 ATM...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma mercurama si to prokaučoval :), na britský ebayi byly nějakej pátek zpátky několikrát po sobě v aukci kolem 240 GBP nový ... Jinak případně zkus mrknou ještě na hodinky BrandTaucher a Davosa, maji prakticky totožný modely s trochu jinýma ručkama (ani netušim kdo koho vykradl :) ) Posted Image Posted Image

Upraveno uživatelem abbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma mercurama si to prokaučoval :), na britský ebayi byly nějakej pátek zpátky několikrát po sobě v aukci kolem 240 GBP nový ... Jinak případně zkus mrknou ještě na hodinky BrandTaucher a Davosa, maji prakticky totožný modely s trochu jinýma ručkama (ani netušim kdo koho vykradl :) ) Posted Image Posted Image

 

tak ty Mercure vím kde mají za nějakých 12 tis.na ty ostatní dvoje co jsi tam postnul,jsem se už taky díval.Rozhodl jsem se pro ty Tritony 100ATM-přeci jen kdyby se něco posralo,tak bude nejlehčí reklamace a taky se mi líbí,že tah maj na šroubky.Ty Mercure si asi pořídím později :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...