Přejít na obsah

Jakou mate banku?


Doporučené příspěvky

vzhledem k úrokové sazbě to asi nemá význam, ale u Erste Premier, když se v daném měsíci z účtu cokoliv vybere, tak je úročení nula :D

A to tak bylo vzdy?

Jako ja to moc neresim tyhle veci, jen vim ze za prevody do zahranici se platil nejakej nesmysl plus absurdne nevyhodnej kurs, eura jsem kvuli tomu menil venku pred tuzexem cash a daval je cash na ucet, to bylo zadarmo... ted me teda prekvapilo kdyz jsem platil za vyber cash v czk 80 korun a vyber cash v eur 9 euro, to snad taky driv u EP nebylo....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to museli změnit. Výběr v ČR byl zdarma jen z bankomatů ČS, ale v zahraničí ze všech. Pravda, účtovaný horším, valutovým, kurzem. Nebyl tam poplatek bankomatu? Bohužel je to čím dál častější jev.

 

Fakt je, že v tomto má ČSOB Premium nad Erste Premier dost navrch. Výběry zdarma v tuzemsku i v zahraničí a vždy lepším, devizovým, kurzem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jo. Pravdou je, že limity na kartách Erste Premier jsou relativně nízké - já vždy žádám maximální (už jsem pákrát využil jsem jsem vybíral z bankomatu i přes 2,5 milionu; pravda, musel jsem použít dva vedle sebe, protože v tom prvním zhruba po 1,5 milionu došly prachy :) ), a mám jen 70 000 Kč na MasterCard World Elite a 100 000 Kč na Visa Infinite. To je relativně málo i na běžný "sockoidní" účet, natož na "prémiový účet".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patriku, ty si ty prachy beres, jako kdyby je někdo tisknul. Pak nemají mít lidi malo peněz, když z oběhu vysavas hotovost:D

 

Jen tak pro zajímavost:

jak dlouho ti to bankomat dával?

Bylo to v jednom druhu bankovek?

Přepočítat sis to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrik: to jsi kupoval Pateky v cash a chtěl jsi dostat slevu za platbu v hotovosti?:-D

Ne, byla to prostě jedna akce, kdy se to vyplatilo. Však po mně pak ČSOB chtěla 4 krát dokládat původ prostředků :D.

 

Ale používal jsem to i místo převodů mezi bankami, když byly vysoké úroky (teď už to nedává smysl), výhodou bylo, že výběr se zaúčtoval třeba až za 3 dny, takže po dobu 3 dnů jsem měl vklad úročen ve "staré" i v "nové" bance.

 

 

Patriku, ty si ty prachy beres, jako kdyby je někdo tisknul. Pak nemají mít lidi malo peněz, když z oběhu vysavas hotovost:D

 

Jen tak pro zajímavost:

jak dlouho ti to bankomat dával?

Bylo to v jednom druhu bankovek?

Přepočítat sis to?

 

Obecně platí, že bankomat umí vydat 40 bankovek na jeden výběr (AirBank bankomaty umí 60 bankovek). Protože jsou většinou plněny maximálně 2 tisícovkami, dají na 1 výběr 80 tisíc (120 tisíc bankomaty AirBank). Počítej 1 výběr půl minuty á 80 tisíc,... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsi nepochopil, že Patrikovi nejde o tech par korun, ale o tu radost ze hry.

Za každou kačku co z nich dostanu na úrocích jsem rád, je to moje malé vítězství nad obludnou a všeho schopnou institucí  :gunsmilie:   :cheers:

Upraveno uživatelem Dave123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je sice pravda, ale zajet k bankomatu, vybrat 2 a pul mice, zase to nekam vlozit.....takze jsem projel benzin, stravil 2 hodiny casu, riskoval ze se nekde potloukam s dost velkyma prachama a vydelal jsem 4 kila? Tak to gratuluju

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já chápu tu radost ze hry, ale to riziko tady opravdu je, přesně jak píše kolega Prochy. Čtu Partikovy příspěvky, ale tuto aktivitu zde vidím poprvé, tak to komentuji, že to byl asi vysoký úrok. Ne každému by to za to riziko stálo, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...