Přejít na obsah

Jakou mate banku?


Doporučené příspěvky

Zvažuji přechod (jeden podnikatelský a jeden osobní účet)z KB k Fio nebo air bank. Vše jsem našel, jen Nevím jestli podporují platbu iPhone/Apple watch.

Podnikatelský Chci jako hlavní účet.

KB mi už leze krkem. Stojí mě hříšné peníze měsíčně A když Chci například financovat Auto dostanu horší podmínky než Tak kde nemám žádnou historii (u KB jsem 20let A fakt dost)

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fio je OK, ale nemají defakto žádné služby pro podnikatele.

KB mi kromě dvou úvěru před Cca12lety nic nedala. Spíše naopak. Nevýhodné úvěry nabízet nové účty za horších podmínek atd. Proto bych chtěl změnu.

Jakou tedy jinou banku pro právnickou osobu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KB mi kromě dvou úvěru před Cca12lety nic nedala. Spíše naopak. Nevýhodné úvěry nabízet nové účty za horších podmínek atd. Proto bych chtěl změnu.

Jakou tedy jinou banku pro právnickou osobu?

Ja mam pro firmu monetu. Jako bankovnictvi onicem taky se tam plati ale mam tam dobreho bankrre ktery se fakt stara a nebyl s nicim nejak problem kdezto ve fiu vsechno schvalujou kdovi kde a vse trva a nejake sluzby pro klienta na bodu mrazu.

 

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažuji přechod (jeden podnikatelský a jeden osobní účet)z KB k Fio nebo air bank. Vše jsem našel, jen Nevím jestli podporují platbu iPhone/Apple watch.

Podnikatelský Chci jako hlavní účet.

KB mi už leze krkem. Stojí mě hříšné peníze měsíčně A když Chci například financovat Auto dostanu horší podmínky než Tak kde nemám žádnou historii (u KB jsem 20let A fakt dost)

Díky za radu

pokud vim, tak airbank nema zadny firemni ucty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažuji přechod (jeden podnikatelský a jeden osobní účet)z KB k Fio nebo air bank. Vše jsem našel, jen Nevím jestli podporují platbu iPhone/Apple watch.

Podnikatelský Chci jako hlavní účet.

KB mi už leze krkem. Stojí mě hříšné peníze měsíčně A když Chci například financovat Auto dostanu horší podmínky než Tak kde nemám žádnou historii (u KB jsem 20let A fakt dost)

Díky za radu

AirBank podporuje iphone i apple watch platby, používám denně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, měl bych jen dotaz, jak je to s bankou Creditas. Přeci jen to byla do roku 2017 družstevní záložna a s těmi mám z minulosti neblahé zkušenosti. Zvažuji změnu ústavu a tak mám jisté pochyby, že je tam nějaké "ale" nebo háček. Momentálně mánm čs a po posledním rozhovoru s bankéřem se na ně můžu vykašlat. Ty podmínky jsou zlodějský a nevydělávám proto, aby mě to někdo hned sbral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Creditas mam ucet. Maji internetove bankovnictvi, ktere mi vyhovuje a solidni urok na sporicim uctu.

Nejak bliz jsem jejich ekonomickou situaci nezkoumal, ale vyse meho vkladu nepresahuje a nikdy nepresahne limit pojisteni, takze je mi to jedno.

Je to banka s licenci od CNB. Vklady maji pojistene a vztahuji se ne vsechny prava a povinnosti jako na jine banky s licenci od CNB. To, ze to drive byla zalozna, tak nema v tomto smeru na nic vliv.

Upraveno uživatelem FraK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do teď jsem taky neplatil, jen jsem si připlatil 29 měsíčně na neomezený počet jednorázových příkazů k úhradě. Ale tato moznost mi po pěti letech končí a oni že buď si zalozim nějakej produkt např životní pojištění a nebo stavební spoření a k tomu min 15000 měsíčně příjem a nebo příjem 15000 a zůstatek 100000. Jinak pokud nesplním jednu z možností tak to bude za 50-100 měsíčně. Byla tam ještě nějaká možnost, ale po tom úvodním arogantním jednání jsem nějak ztratil zájem. Na dotaz, zda to nekde zdarma bez podmínek me bylo řečeno že ne. Tož tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...