Přejít na obsah

Jakou mate banku?


Doporučené příspěvky

Někde jsem to zaregistroval, mám pocit, že to je podmínka pouze pro ten bonus, ale ne pro vedení účtu zdarma. Každopádně já si zvolil ten vyšší kvůli tomu pojištění. Jeden obrat navíc už mě nezabije při tolika účtech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, koveras napsal:

Kde ste sa dočítali o kreditnom obrate 12 345? Ja v podmienkach vidím len 5x platba kartou mesačne a ani bankerka o ničom takom nehovorila.

Píšou to tady https://www.sberbank.cz/-/media/files/sberbankcz/obchodni-podminky/cz/podminky-poradanych-akci/podminky_akce_pro_fer_ucty_plus_extra.pdf?la=cs-cz&hash=49EBD5E5B2EA8D28182B86B3EE8FB53B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, koveras napsal:

Aha, tak je to skutočne iba podmienka dostať 1234 Kč po 12 mesiacoch, pre vedenie účtu Fér PLUS zdarma stačí 5x zaplatiť kartou.

Teď jsem te nepochopil. Já tam tu podmínku 12 345Kc v sekci Plneni aktivity Fer uctu Plus vidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi proběhla plánovaná platba přes PayPal. Bohužel se mi zaúčtovala kurzem PayPal a ne kurzem karty. Při jednorázových platbách si to vždy hlídám, tady jsem to neuhlídal.

Je někde v nastavení PayPal nastavení, aby se účtovalo kurzem karty a ne PayPal a bylo to tam jednou pro vždy? Já to tam nenašel i když vím, že to tam bývalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nepracuje tu niekto v KB? Pripadne by vedel poradit s hypo? Mam zlozitu situaciu (zijem v Kanade a som Slovak :D), tak neviem ci vobec ma zmysel o niecom uvazovat, preto by som chcel poradit. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už 14 dní taky moneta. Zatím vše co jsem chtěl tak funguje. Creditas  nechám kvůli bankomatům a výplatě, ale spořák bude u monety. Teda pokud nic nezmění. Garance je zatím na 6 měsíců 1,5% pak se uvidí. 

Upraveno uživatelem skodna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě nové informace:

Kdo platíte cizími kartami (Revolut, Curve,...), pozor na to, že v Penny opět na terminálech aktivovali volbu DCC. Vyzkoušeno dnes platbou Curve kartou v Revoluční. Možná, že to je jen u větších plateb, u mne to s cashbackem dohromady byly více než 3 tisíce

MBank dává novým klientům 1500 za založení účtu
https://www.mbank.cz/informace-k-produktum/dokumenty-ke-stazeni/dokumenty/akce/msporeni_pravidla_chytre-sporeni_kveten2020.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevýhodou karet RB jsou velmi špatné kurzy. Nicméně pro tuzemské použití, pokud člověk neaspiruje na nějaké bonusy, proč ne.

 

Info z diskuse o mBank (zatím jsem nezkoušel):

Dnes jsem v aplikaci narazil na moznost deaktivace DCC, magnetickeho prouzku a vyberu z bankomatu s priplatkem. Po dlouhe dobe zajimave a pomerne novatorske funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Patrik napsal:

Info z diskuse o mBank (zatím jsem nezkoušel):

Dnes jsem v aplikaci narazil na moznost deaktivace DCC, magnetickeho prouzku a vyberu z bankomatu s priplatkem. Po dlouhe dobe zajimave a pomerne novatorske funkce.

BTW už někomu přišlo z mBank těch 1200 z jarní akce? V podmínkách psali do 31.5., tak jen jestli už to neposílají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to přišlo i kamosovi asi 14 dní zpátky. Já si účet zakládal. V podmínkách bylo stažení jejich app do smartphonu... jestlis to udelal... bych tam cinknul. 

Jinak ale otřesný netbanking jak omalovanka, a teď přišlo že jim 2 hodiny nepůjdou platební karty. To jsem ještě neviděl a pobavilo...

Nechám si to chvíli po prázdninách ruším je to účet k ničemu... 1200 za nic bylo ale gut.

Patriku další tipy sem dávej, nezapomeň na svý příznivce tady ;-)

Upraveno uživatelem paolous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...