Přejít na obsah

Jakou mate banku?


Doporučené příspěvky

Takhle zrána si chci z křesla nakoupit pár blbostí a hele: FIO mne nepustí na účet. Prý "vaše heslo vypršelo". Nové nenastavím, protože se tam nedostanu. Fakt super! Je jiná banka, která podobně nebuzeruje svý klienty? Jinak mi FIO leta vyhovovalo, ale když mne jednou někdo nasere, nenechávám to bejt. Co Air? U nich dobrý? Potřebuju dva účty, jeden korunovej, jeden v EURO. Ke každýmu kartu, debetky. Slušný interbanking a možnost větších vkladů i výběrů hotovosti na pobočce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame v Air CZK i EUR ucet, internet banking v poho. Pobocek relativne malo, zalezi odkud jsi. Vybery a vklady hotovosti tam delas s plechovou bednou, cloveka k tomu nepotrebujes. Limity si menis online s okamzitou platnosti. Jako nekomu, kdo bankovnictvi a svetu jednicek a nul vubec nerozumi, mi ta banka vyhovuje moc :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahojte, viete mi niekto poradit ako najvyhodnejsie poslat platbu z Ceskej sporitelny na eur ucet na Slovensko? Lepsie posielat v CZK alebo v EUR?

Viem ze zo Slovenskej sporitelne do Ceskej sporitelny je vyhodnejsie posielat platby v v CZK aj ked je to EUR ucet.

Dik za postrehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Přátelé, dotaz. Kolega ze zahraničí si tady založil firmu a hodlá se sem pomalu stěhovat, zařizuje si tady trvalý pobyt, převádí SPZ na auta apod. No a já mám generální plnou moc na zastupování jednatele firmy, pokud tady není. Zatím nebyl nic problém, až teď. Je třeba založit firemní bankovní účet. Zatím jsem zkusil čtyři banky, ale nikde jim nestačí generální plná moc, ale vyžadují osobně přítomnost jednatele. Ten je ale teď mimo Evropu a dostane se sem tak za čtvrt roku. Nevíte náhodou o nějaké bance, kde by to prošlo? Protože když někam zavolám, tak mi řeknou, že by to mohlo jít a abych přijel na pobočku, ale tam si vezmou plnou moc, pošlou ji na centrálu, týden čekám a pak to zamítnou kvůli "vnitřním předpisům".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zahlídl jsem reklamu na NEO účet od EXPO bank s úročením kompletního zůstatku 1,4%. Platí pro stávající i nové klienty. Měl by být za běžné úkony, včetně jeho vedení, zdarma. Využíváte někdo? A pasivně "jenom" jako spořící účet? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2021 v 9:42, Tittus napsal:

Přátelé, dotaz. Kolega ze zahraničí si tady založil firmu a hodlá se sem pomalu stěhovat, zařizuje si tady trvalý pobyt, převádí SPZ na auta apod. No a já mám generální plnou moc na zastupování jednatele firmy, pokud tady není. Zatím nebyl nic problém, až teď. Je třeba založit firemní bankovní účet. Zatím jsem zkusil čtyři banky, ale nikde jim nestačí generální plná moc, ale vyžadují osobně přítomnost jednatele. Ten je ale teď mimo Evropu a dostane se sem tak za čtvrt roku. Nevíte náhodou o nějaké bance, kde by to prošlo? Protože když někam zavolám, tak mi řeknou, že by to mohlo jít a abych přijel na pobočku, ale tam si vezmou plnou moc, pošlou ji na centrálu, týden čekám a pak to zamítnou kvůli "vnitřním předpisům".

Generalni plna moc bohuzel neprojde asi nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Equa, a musím uznat, že zachránili pár peněz, kdy svou proaktivitou zabránili stržení platby e-shopem 2x po sobě. Cestovní pojištění ke kartě, výběry zdarma kdekoliv, a možnost mikroinvestování s každou platbou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...