Přejít na obsah

Jakou mate banku?


Doporučené příspěvky

Ahoj vsichni,

chtel bych se zeptat, jako by jste mi doporucili banku. Momentalne mam ucet u CS, ovsem ne bezny ucet. Ten mam u mBank. Do te doby, kdy jsem byl v CR, to naramne stacilo a dokonce tehdy jejich cenik byl nulovy. V dnesni dobe se neustale zveda a zacina byt vice a vice beznou bankou.

Navic... neprijma penize ze zahranici (nechapu to) a take neni mozne odeslat penize do zahranici.

Jsem asi nasledovny klient:

- Mesicne mi na konto bude chodit vyplata

- behem mesice provedu asi 20 prikazu k uhrade

- behem mesice asi 5 ze zahracnici (3 do CR a asi 2 z CR)

- je nutne, aby tato banka mela online bankovnictvi (bez nej pro mne nema cenu)

Pokud mate dobrou a ne drahou banku, tak to zde prosim pripichnete. Nebo pokud vite o dobrych strankach, kde bych to mohl rychle najit. Zkousel jsem jit na netu od banky k bance, ale po dvou hodinach jsem to vzdal.

Diky a preju presny cas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně flexibilní banku neznám. Vždycky jsem si myslel, že je nějaká flexibilní a dobrá a po čase ouha, zjistil jsem, že není.

Každopádně ti doporučím abys poslal SZ Patrikovi a on ti výborně poradí. Na Chronomagu se už moc nepohybuje, jelikož moderuje ekonomická fóra (např. Měšec) ale jestli mu dojde e-mail že jsi mu psal, tak ti poradí. Má neuvěřitelný přehled v téhle oblasti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně mám ČS, FIO, LBBW a Ebanku (RB) ... posledně jmenovanou zruším co nejdříve, LBBW - líbí se mi jejich bankovnictví, ale jejich poplatky jsou docela mazec. Fio je gratis, ale min. se mi nelíbí grafika bankovnictví, některé služby chybí, ale zas za tu cenu (zdarma), to jako záložní účet určitě stojí.

Pozn. půlka je účtů jr soukromá, půlka je firemní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

momentalne muzu silne nedoporucit RB (eBanka).

Semi doporucit KB (je to ciste o lidech, pokud tam mate dobry kontakt tak je KB OK, byt ne teda levna ... pokud mate spatny kontakt, tak nebrat).

FIO je OK, hlavne pro EUR platby.

 

Jinak resim maly uver pro srocko, udelal sem tour po vsech bankach a je to opravdu peklo. "Ceska" banka je v myslenkove krizi, jeste donedavna nemusela resit komu pujcit, stacilo ze mel dotycny obrat ... a dneska proste nevi, podle ceho ma poznat bonitniho klienta (tuhle know how proste nikdy nepotrebovali ... a tak ji nemaji).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

momentalne muzu silne nedoporucit RB (eBanka).

Semi doporucit KB (je to ciste o lidech, pokud tam mate dobry kontakt tak je KB OK, byt ne teda levna ... pokud mate spatny kontakt, tak nebrat).

FIO je OK, hlavne pro EUR platby.

 

Jinak resim maly uver pro srocko, udelal sem tour po vsech bankach a je to opravdu peklo. "Ceska" banka je v myslenkove krizi, jeste donedavna nemusela resit komu pujcit, stacilo ze mel dotycny obrat ... a dneska proste nevi, podle ceho ma poznat bonitniho klienta (tuhle know how proste nikdy nepotrebovali ... a tak ji nemaji).

 

Ty brďo, už to čtu asi počtvrté, ale stále mi dává zabrat, co se to tu vlastně píše. Zkoušel jsem i překladač Google, ale nevím jazyk, z kterého to dát přeložit do češtiny. Hu!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brďo, už to čtu asi počtvrté, ale stále mi dává zabrat, co se to tu vlastně píše. Zkoušel jsem i překladač Google, ale nevím jazyk, z kterého to dát přeložit do češtiny. Hu!

 

kterou cast nedavas? :)

 

v prvni casti "semi doporucit" = napul doporucit

 

druha cast rika, ze cesky banky obecne neumi uverovat firmu a uverovani se dnes navic i hodne boji.

nic zasadnejsiho tam neni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kterou cast nedavas? :)

 

v prvni casti "semi doporucit" = napul doporucit

 

druha cast rika, ze cesky banky obecne neumi uverovat firmu a uverovani se dnes navic i hodne boji.

nic zasadnejsiho tam neni :)

 

Divná čeština. Sorry, ale ty interní zkratky, o kterých si každý myslí, jak jsou světové mě taky dost se..rou.

jinak KB - sice drahá, ale nikdy mě nezklamala, op úvěru, přez účty, a jiné voloviny. Sice dražší, ale zavedená. Nově vzniknuvší a levné banky neberu, vidím v tom jen honbu za klientelou, kterou postupně stejně oškubou.

Momentálně myslím Fio, před tím M bank a pod. Postupně to všichni začnou solit.

V KB jsem už cca 20 let a se spoustou lidí už se zdravím a přístup mám nadstandartní.

Jen ty šílené poplatky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divná čeština. Sorry, ale ty interní zkratky, o kterých si každý myslí, jak jsou světové mě taky dost se..rou.

jinak KB - sice drahá, ale nikdy mě nezklamala, op úvěru, přez účty, a jiné voloviny. Sice dražší, ale zavedená. Nově vzniknuvší a levné banky neberu, vidím v tom jen honbu za klientelou, kterou postupně stejně oškubou.

Momentálně myslím Fio, před tím M bank a pod. Postupně to všichni začnou solit.

V KB jsem už cca 20 let a se spoustou lidí už se zdravím a přístup mám nadstandartní.

Jen ty šílené poplatky..

 

Divna cestina ano, byl jsem rozrusen :)

Ale interni zkratky tam zadne nejsou. Uz jen proto, ze je tez nemam rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam ucet u Nationwide.

 

vedeni uctu = zdarma

platebni karty = zdarma

vyber hotovosti kdekoliv = zdarma

vyber z bankomatu = zdarma (kdekoliv ve svete, zkousel jsem to nejdal v jakesi dire v Indii a fakt ze jo!)

 

atd. atd.

 

proste mi tam chodi vyplata a jednou za cas mi banka pricte nejake drobne jako urok, ktery jim moje penize vydelaly. tak to ma byt, ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...