Přejít na obsah

Zodiac oceanaire


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, ale určite si kúpil niečo iné a ako vidím tu na fóre niečo z vyššej triedy :smile_anim:

Tyhle oranžády jsem měl v létě. Byly perfektní!!! Strojek poměrně přesný, vzhled perfektní. Ani já jsem neměl s vteřinovkou problém. Stále lituju toho, že jsem je prodal :crying_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nich přišly seiko alpinist, ale ty u mě moc dlouho nevydržely. Po oranžové se mi stýskalo, tak jsem koupil oranžová Suma.

 

no přesně, já mám SEIKO SRP043 a NUTNĚ POTŘEBUJI Posted Image oranžový hodinky, Seika už mám a navíc mi všechny oranžové potápky od Seika připadají malý, takže mi tyhle Zodiacy jako zástupce v téhle cenové kategorii připadají jako dobrá volba

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidím, že si moja krvná skupina, aj mne sa vidia všetky hoďky pod 44mm malé.

 

Samozrejme, že chcel by som ešte nerez ťah, len neviem, či to nebude drahé. :rolleyes:

no přesně, já mám SEIKO SRP043 a NUTNĚ POTŘEBUJI Posted Image oranžový hodinky, Seika už mám a navíc mi všechny oranžové potápky od Seika připadají malý, takže mi tyhle Zodiacy jako zástupce v téhle cenové kategorii připadají jako dobrá volba

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidím, že si moja krvná skupina, aj mne sa vidia všetky hoďky pod 44mm malé.

 

Samozrejme, že chcel by som ešte nerez ťah, len neviem, či to nebude drahé. :rolleyes:

 

tak co nám taky zbývá na ty naše pazoury:-)

 

ne přece si ho potom nebudu dokupovat sám, když ho můžeš koupit tyPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl som aj ten model čo uvádzaš. Je pekný, len sa nedal nikde tak vydražiť, ako ten orange :sad01_anim:

 

Už by som aj pristal na niečo v PVD úprave. :whistle:

pekne orandzady, gratulujem. Mne sa pacia cierne PVD z oradzovym indexom.

 

Upraveno uživatelem robo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tak ;)

 

Inak dnes som ich mal prvýkrát v práci a všimli si ich kolegovia, že mám niečo nové na ruke, takže som spokojný s výberom :D

no nic, budu sledovat ebay dál a příležitostně trochu pogůglím:-) to by bylo, aby nebylo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...