Přejít na obsah

Seřízení v záruce


Flashman

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Máte někdo zkušenost,kde je možno nechat seřídit hodinky v záruce,kromě zastoupení Oris v Pardubicích?Nejlépe Liberec nebo Praha.Dík za radu.

P.S. Oris Classic Date

 

Taky by mě to zajímalo. Předcházejí se mi o 8 sekund za 9 a půl hodiny, což mi přijde hodně. Na druhou stranu kdo měří na sekundy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak koukám žádná odezva.Tak se s vámi podělím o to, co mi podařilo zjistit od velmi ochotného technika v zastoupení Orisu v Pardubicích.Takže pokuď jsou nepřesné hodně (co to znamená již bylo na tomto fóru popsáno mnohokrát),tak reklamovat u prodejce.Pokud to není na reklamaci,ale přesto je chcete seřídit,tak po domluvě zaslat do Pardubic,samozřejmě za peníze.No a po záruce je to jedno,jen si vybrat šikovného hodináře poblíž.Jen mějte na paměti,že honit pár vteřin denně,je při seřizování mechanických hodinek ošidné,takže se to nemusí povéct na poprvé nebo může být výsledek horší něž před seřízením. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jak koukám žádná odezva.Tak se s vámi podělím o to, co mi podařilo zjistit od velmi ochotného technika v zastoupení Orisu v Pardubicích.Takže pokuď jsou nepřesné hodně (co to znamená již bylo na tomto fóru popsáno mnohokrát),tak reklamovat u prodejce.Pokud to není na reklamaci,ale přesto je chcete seřídit,tak po domluvě zaslat do Pardubic,samozřejmě za peníze.No a po záruce je to jedno,jen si vybrat šikovného hodináře poblíž.Jen mějte na paměti,že honit pár vteřin denně,je při seřizování mechanických hodinek ošidné,takže se to nemusí povéct na poprvé nebo může být výsledek horší něž před seřízením. :smile_anim:

 

 

 

 

Upřesním- hodně je více než 5s. do minusu nebo 20s. do plusu za 24 hpdin

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...