Přejít na obsah

nemuzu se rozhodnout prosim pomoc :)


premek798

Doporučené příspěvky

Jestli ti můj názor pomůže, tak takto:

1) ty se mi líbí už dlouho, jen nevím jestli by mi časem nevadila datumovka a provedení indexů

2) viz.1) + ta stříbrná vypadá naživo dost kýčově, černé jsou rozhodně lepší

3) asi nejdecentnější a nejvyváženější, pokud máš rád modrou, tak jsou to krásné hodinky. Ale tu vodotěsnost lze považovat za mínus ( na druhou stranu bych tyto hodinky stejně na plavání nepoužíval) a nelíbí se mi kulatá datumovka, ale je fakt, že tam nepůsobí nijak rušivě

 

Takže za mě pořadí 3, 1, 2 :)

 

Edit.: jo a leštěnou střední část tahu (1,2) obecně nepovažuji za praktickou...ale uvidíš, co poradí ostatní, co člověk, to názor

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha ok diky.. to provedeni je takove sportovni a libi se mi ... .. jinak budou to pracanti na skoro kazdodenni noseni... ,

 

Myslel jsem to tak, že provedení indexů u 1 a 2 (tj. označení hodin, minut..) není klasické, jsou vyříznuté v ciferníku a vidět je to, co je pod tím výřezem. Je to zajímavé, ale časem se to může omrzet. Proto se mi víc líbí ty modré.

Na plavání bych každopádně koupil potápky za pár korun, třeba Seika a na všechno ostatní ty Orisky (pak nemusíš řešit vodotěsnost).

Při každodenním nošení taky tah neušetříš škrábanců a vrypů a proto se mi jeví nejpraktičtější opět varianta 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě napadlo, že 1 a 2 mají oproti 3 zespodu trochu jiný tvar pouzdra (aspoň myslím), určitě by nebylo od věci si je někde naživo vyzkoušet a zjistit, které líp sedí a vypadají.

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo .. ty 2 jsem vymazal ted je to jen mezi 3 a 1 , ty cerne jsou sice komplikovanejsi.. ale zas ta modra nesedi ke vsemu.. .. ale ten tah .. je praktictejsi to jo.. ta vodotesnost.. , rad mam hodinky porad na sobe i v bazenu apod.. tak nechci zapomenout.. ty modre jsou i o skoro 300 dolaru levnejsi.. stoji 1225 a ty cerne 1500 usd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ale kde vyzkouset u nas orisky ? jsem z havířova.. to bude asi problém :)) jsou to 45mm a ja mam zapesti nakych 19cm 7,3 palcu tak doufam ze to nebude vypadat male.... 45mm jsou vsechny

 

45 mm by mělo být úplně v pohodě.

Na vyzkoušení nejblíž do Ostravy - tady

Ale nejdřív bych se mailem optal, zda tyto modely vůbec mají, abys nejezdil zbytečně.

Anebo, že by je měl nějaký člen fóra, ke kterému bys to měl blíž, ale to by se musel někdo ozvat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super diky moc za radu , zitra jedu shodou okolnosti do ostravy tak tam hned skocim... .. vypada ze vetsina je pro model c . 3 ze ? :cheers:

 

No, vidíš. Tak snad ti to pomůže se rozhodnout (anebo objevíš nco úplně jiného :D ). Čím déle na ty fotky koukám, tím víc se mi líbí 3.

1 a 2 jsou podle mě hezčí bez chrona.

post-5318-001909500 1300230714.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem hodne uvazoval o techto ale jsou o dost drazsi .. ale cifernik 51mm coz je super.. vyrazne.. ale jsou dost tezke.. masivni sklo 1000metru vodotesnost, takze na plavani stačí :rolleyes:, ale profik potapec nejsem.. tak nevim nevim.. ale vzbudi pozornost . to ano .. ale na bezne noseni to asi nebude.. stoji o tisic usd vice.. ale jsou to pecky..

post-15496-022421200 1300230984.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz jsi vytahl i diversky, tak mam doma uz 4 dny Oris diver small second 47mm v cerno oranzove a ma radost jen stoupa :) Ale opravdu to uhyba od puvodni otazky bo sou to uplne jine hodinky...

mAra

 

A k ty vodotesnosti : ani do sprchy s nima nelezu - leda mozna v lete na bazen nekam :P

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem hodne uvazoval o techto ale jsou o dost drazsi .. ale cifernik 51mm coz je super.. vyrazne.. ale jsou dost tezke.. masivni sklo 1000metru vodotesnost, takze na plavani stačí :rolleyes:, ale profik potapec nejsem.. tak nevim nevim.. ale vzbudi pozornost . to ano .. ale na bezne noseni to asi nebude.. stoji o tisic usd vice.. ale jsou to pecky..

 

Tak tyhle jasně válcují varianty 1,2 i 3 :)

Je to pořádný kus železa, ale na Přemkovu ruku by velké být nemusely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super diky moc za radu , zitra jedu shodou okolnosti do ostravy tak tam hned skocim... .. vypada ze vetsina je pro model c . 3 ze ? :cheers:

 

 

Orisy mají v Ostravě kromě Dealu i tady

 

edit: a jo sorry, vidím, že to stejné je i v tom odkaze, co ti dával Chorche

Upraveno uživatelem bohush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...