Přejít na obsah

nemuzu se rozhodnout prosim pomoc :)


premek798

Doporučené příspěvky

Já mám Oris small second 47 a velikost mi připadá už tak tak.Tyhle 51 mm jsem viděl ve vitríně a na ruce si to nedovedu představit-určitě to není pohodlný.Ale jestli na to máš pazouru tak není problém.Ty F1 mi přijdou v reálu menší než jsem si je představoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Oris small second 47 a velikost mi připadá už tak tak.Tyhle 51 mm jsem viděl ve vitríně a na ruce si to nedovedu představit-určitě to není pohodlný.Ale jestli na to máš pazouru tak není problém.Ty F1 mi přijdou v reálu menší než jsem si je představoval.

 

a prosim te kolik mas obvod zapesti ???? ja mam neco pres 19cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že ideální bude zajít do prodejny a pořádně je omakat a vyzkoušet,já bych tě určo směroval spíše do nějakejch diversek,protože mám pro ně slabost :snorkle:

 

 

 

jo byl jsem dnes v ostrave ale z orisek meli jen williams F1 s prumerem 44mm a vypadali fakt divne i prodavacka rikala.. ze e e ee nee, jsem si pro ilustraci zkousel i jine znacky a tech 47 fakt asi minimum... libily se mi breitling navi.. ale staly 120tis. :suicide_anim:, takze nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem hodne uvazoval o techto ale jsou o dost drazsi .. ale cifernik 51mm coz je super.. vyrazne.. ale jsou dost tezke.. masivni sklo 1000metru vodotesnost, takze na plavani stačí :rolleyes:, ale profik potapec nejsem.. tak nevim nevim.. ale vzbudi pozornost . to ano .. ale na bezne noseni to asi nebude.. stoji o tisic usd vice.. ale jsou to pecky..

 

 

 

Tak ty jsou hodně luxusní !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo byl jsem dnes v ostrave ale z orisek meli jen williams F1 s prumerem 44mm a vypadali fakt divne i prodavacka rikala.. ze e e ee nee, jsem si pro ilustraci zkousel i jine znacky a tech 47 fakt asi minimum... libily se mi breitling navi.. ale staly 120tis. :suicide_anim:, takze nic..

 

každý hodinky sednou jinak,u některých je 42 tak akorát u některých 47 ,já mám doma hodinky od 42 až do 60mm a každej výrobce sedne jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...