Přejít na obsah

První "pořádné" hodinky - Omega 2220.80 Je to správná volba ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je zajímavý, jak jdes to každé debaty o prdu osobně až agresivně :) Já se jen snažil vydefinovat (na příkladu) typ obleku, ke kterýmu se PODLE MĚ bondovky nehoděj. O pilotkách, buřinkách a o tom kdo dělá v City nebyla řeč.

Ale tak jo, když to mermo chceš slyšet: kdo si vezme k tmavému společenskému obleku s kravatou modré bondovky, je kolotočář nebo buran. Spokojen? :guitar:

 

 

 

Proč agresivně? Kde vidiš agresivní nebo osobní debatu? Jsem v klidku, nebud tak paranoidní Posted Image Jen jsem na tvou kategorickou poznamku, ze ty jediný v City máš patent na to, co se nosí a nenosí a co je oblek a co není, zareagoval po svém. Nic osobního v tom nehledej prosím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že źáleží na tom, jak to člověk vyladí, na jakou to má příležitost a v jakém stylu. Jsou obleky a košile, ke kterým bych si vzal bondovky úplně v pohodě. To, co si kam vzít, aby člověk nebyl za burana, chce jistou dávku citu a vkusu, ale obecně myslím, že jde bondovky jako téměř univerzální hodinky doporučit.

Lukin_ova - dobrý výběr :thumbsup_anim: a pokud časem zjistíš, že potřebuješ oblekovky, tak si je stejně koupíš a bondovky budeš nosit k tomu ostatnímu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem v nekolika luxusnich restauracich v Praze a mel jsem moznost videt ruzny lidi vcetne zde zminovanych bankeru. Nekteri panove meli na ruce k na miru sitemu obleku obri sportovni Zenithy, jini naopak plastovy swatchky. Panove, je asi jedno, kdo co a k cemu nosi. Na prvnim miste je pocit nositele. Ale chapu prevazujici vliv urcitych spolecenskych dogmat. Ja bondovky doporucuju. Proste se mi jevi jako dobry hodinky na kazdodenni noseni.

Upraveno uživatelem Hoonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že źáleží na tom, jak to člověk vyladí, na jakou to má příležitost a v jakém stylu. Jsou obleky a košile, ke kterým bych si vzal bondovky úplně v pohodě. To, co si kam vzít, aby člověk nebyl za burana, chce jistou dávku citu a vkusu, ale obecně myslím, že jde bondovky jako téměř univerzální hodinky doporučit.

Lukin_ova - dobrý výběr :thumbsup_anim: a pokud časem zjistíš, že potřebuješ oblekovky, tak si je stejně koupíš a bondovky budeš nosit k tomu ostatnímu :)

 

Tak nejak a taky na tu svoji volbu musi mit clovek koule.. Mel jsem k obleku parkrat bondovky, Navitimery, Monaca - a svete div se, vzdycky to vypadalo skvele :D Jsou prilezitosti, kde je nejaky predepsany dress code a ten by asi clovek dodrzet mel, ale pokud jde o neformalnejsi oblek, nevidim jediny duvod mit male zlate trirucky a vypadat jak nouma, kterej 30 let nevi co si muze dovolit :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má "kategorická" poznámka o "patentu" zněla přesně takhle: "Já měl na mysli oblek v té klasické "bankovní" podobě, k němuž se podle mě modré potápěčské hodinky s masivní lunetou prostě nehodí" To jen k tvému stylu debaty a mé paranoi. Na fotce ze sletu bankéřů je vidět, jak už, slovy jednoho z mých kritiků, "pochopili že nejsou pohřební služba" ... no, asi jak který :pokey: Ale nechme toho, souhlasim s tím, že dneska už jde vzít skoro všechno ke všemu a malý klasický nenápadný oblekovky maj nulovej MI :smile_anim:

 

 

Proč agresivně? Kde vidiš agresivní nebo osobní debatu? Jsem v klidku, nebud tak paranoidní Posted Image Jen jsem na tvou kategorickou poznamku, ze ty jediný v City máš patent na to, co se nosí a nenosí a co je oblek a co není, zareagoval po svém. Nic osobního v tom nehledej prosím.

 

post-5889-026486800 1301492977.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takže hodinky dorazily. Přidávám první rychlou fotku.

Posted Image

 

 

 

Na první pohled a první nošení, spňují vše co jsem očekával.

 

 

 

S jedinou podmínkou, a to je to nejvíce diskutované nošení k obleku, je asi trochu problém. Uznávám, že je to na hraně a že by bylo dobré nějaké vhodnější oblekovky ještě dokoupit.

 

Ve stáji Omega už ale asi budu cenově hodně nad Bondovkama ... :crying_anim:

 

Mne ta nemoc chronomanie, nějak přepadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem v nekolika luxusnich restauracich v Praze a mel jsem moznost videt ruzny lidi vcetne zde zminovanych bankeru. Nekteri panove meli na ruce k na miru sitemu obleku obri sportovni Zenithy, jini naopak plastovy swatchky. Panove, je asi jedno, kdo co a k cemu nosi. Na prvnim miste je pocit nositele. Ale chapu prevazujici vliv urcitych spolecenskych dogmat. Ja bondovky doporucuju. Proste se mi jevi jako dobry hodinky na kazdodenni noseni.

 

souhlasím naprosto, vše je to o tom co člověk cítí k hodinkám, zda ho něčím oslovují a zajímá se o ně. Pro někoho to jsou pouze ukazatele času....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...