Přejít na obsah

Nove modely Glycine


jankoxxx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Strávili jsme společně s novým majitelem a paní manažerkou, která firmě Glycine zasvětila přes 25 let svého života několik hodin ve velmi družné debatě. Směr, kterým by chtělo vedení firmy kráčet je orientován převážně na populární Airmany, které však u nás, narozdíl od severní Ameriky zatím moc lidí nezná. Byl jsem mile překvapen zajímavými modely, které mě na fotoqrafiích jinak docela nudného firemního katalogu moc nezaujaly. Ve skutečnosti se však jedná o charismatické hodinky, které si svou cestu k zákazníkovi zcela jistě vybojují. Víc informací o celé akci se dozvíte od Kubsona. Slíbil, že k našemu švýcarskému putování vytvoří nějaké to povídání. Tak jsem zvědav, jak celou situaci s odstupem času vidí.... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím tomu správně, že se nabídka Chronoshopu rozšíří o další značku ?

 

Airmany jsou super, navíc tohle byly v reálu moc pěkný hodinky: Combat 7 automatic, 42 mm, podle webu Glycine by měly mít safír, vedle Archimede další fajnový hodinky pro začátečníky a mírně pokročilé.

 

post-59-074801800 1303378912.jpg

 

ano, to su. fabricke fotky glycinu, to je desné niečo. tomu kto im to fotí, tomu tr... krtkovi patrí do rúk lopata a nie foťák.

tu je model s iným cifrom ale tým istým telíčkom /safír je tam aj naozaj, nie len podľa webu :)/. fotky nie su moje Link

post-4112-036769900 1303956146.jpg

post-4112-062882100 1303956148.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další verze Combat 7 Automatic Ref. 3898

...tak si říkám, že kdyby tohle a za ty peníze dělal/uměl udělat Prim v Novém Městě, asi bych je vzal, zatím škoda.. :smile_anim:

zdroj

post-1394-026949500 1304680388.jpg

Movement

Caliber: ETA 2824-2 automatic

Diameter: 42mm without crown

Height: 10mm with see-through back

Finish: satin/polished / sandblasted

Waterproof: 5 atm

Back: screwed see-through mineral glass

Glass: sapphire

Dial: black with SL, black with strong arabic figures and dots with SL, white with SL

Hands: black with SL, white with SL, white with SL and orange second hand

Crown: sticker crown

Width: 20mm horns / 18mm buckle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • Po roku...

Zdravim neviete mi poradiť po prvé aký model Glycine sú tie v tej väčšej krabici v pravom dolnom rohu, tie čo sa podobaju na Breitling SOH 46 a plus kde v Bratislave sa táto značka predáva resp. kde najbližšie od BA sa predáva mimo samozrejme internetových obchodov lebo by som si ich aj rád prezrel. Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim neviete mi poradiť po prvé aký model Glycine sú tie v tej väčšej krabici v pravom dolnom rohu, tie čo sa podobaju na Breitling SOH 46 a plus kde v Bratislave sa táto značka predáva resp. kde najbližšie od BA sa predáva mimo samozrejme internetových obchodov lebo by som si ich aj rád prezrel. Ďakujem

 

http://www.chronoshop.cz/lagunare-chrono-l1000/glycine-lagunare-chrono-l1000-3888119-d9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim neviete mi poradiť po prvé aký model Glycine sú tie v tej väčšej krabici v pravom dolnom rohu, tie čo sa podobaju na Breitling SOH 46 a plus kde v Bratislave sa táto značka predáva resp. kde najbližšie od BA sa predáva mimo samozrejme internetových obchodov lebo by som si ich aj rád prezrel. Ďakujem

 

 

EDIT:

Už nic, Kubson byl rychlejší

Upraveno uživatelem Sedlinarkrage
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...