Přejít na obsah

Servisní hodinářské nástroje


Doporučené příspěvky

Jo, ten otvirac dela a prodava asi milion firem v HK ;) Na ebay je jich hromada za 19.99 a nekdy i min. Ale kvalita je, co jsem slysel, dost rozdilna. Ja nakonec skoncim taky pri nejakem levnejsim, ale to vis, Bergeon je Bergeon ;) Ale ne vazne, od Bergeonu asi koupim jen sroubovacky a asi stahovace rucicek. Sam mam zkusenost s tema malyma sroubovackama "noname" znacky a fakt je, ze nic moc. Hodinky bych s nima teda spravovat nechtel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nerad bych udělal rýhu na dýnku hodinek. Ono je to ale i o upnutí hodinek a v neposlední řadě o šikovnosti. Levné šroubováky bohužel zničí i ty šroubky.

 

Mám tam nějakou sadu indických šroubováčků, kterou jsem si koupil zvláště a uměli je udělat - hroty drží fest a cena byla asi 20 euro za cca 8 šroubováků a 16 hrotů.

Kde se dají koupit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Trochu jsem zasurfil pri hledani otviracu dynek vodotesnych hodinek a tady je seznam:

 

http://www.abm-corp.com/ABM_watchtools.asp

jsou to indove, velkoobchodnici, no a ty ten Profi otvirac u Conrada maj za 2,50 Euro v papiru nebo 5 Euro za drevenou krabici :-)

 

http://www.fischer-pforzheim.com/

nemecka spol. nema ale on-line katalog, moznost jeho objednani

 

http://www.lecureux.ch/

svycari a zatim maj web jen v nemcine ci franine, ale zaklady nemciny snad mame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Jasne, jen me pobavil ten obrazek priklepove vrtacky. A rovnou se zeptam mistnich odborniku; dostal jsem darem stare cibule omega. Pouzdro vycistim a vylestim, s cistenim stribra zkusenosti mam. Ale jak opatrne vycistit sto let stary mosazny (patrne) cifernik, abych neznicil cislice a znacky? Je na to nejaky overeny postup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Dnes mi dorazilo z Číny nářadí /tříbodový otvírač s bity, zkracovač tahů, držák na hodinky, dva druhy vidliček na stěžejky a nůž na otvírání víček/. Cena byla necelých 18 Euro. Ale proč to píši - zboží jsem zaplatil paypal v srpnu a nedorazilo. Tak jsem prodávajícímu po nějakém čase napsal, že jsem zboží nedostal a on se ihned optal, jestli chci vrátit peníze, nebo poslat znovu. Peníze jsem nechtěl a tak mi to poslal znovu. Řekl bych, že je to slušný obchodník. /tools852 /.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi dorazilo z Číny nářadí /tříbodový otvírač s bity, zkracovač tahů, držák na hodinky, dva druhy vidliček na stěžejky a nůž na otvírání víček/. Cena byla necelých 18 Euro. Ale proč to píši - zboží jsem zaplatil paypal v srpnu a nedorazilo. Tak jsem prodávajícímu po nějakém čase napsal, že jsem zboží nedostal a on se ihned optal, jestli chci vrátit peníze, nebo poslat znovu. Peníze jsem nechtěl a tak mi to poslal znovu. Řekl bych, že je to slušný obchodník. /tools852 /.

Gratuluji, že ti to konečně došlo. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...