Přejít na obsah

Formule 1


legacy

Doporučené příspěvky

Kimi možná co se týče rychlosti. Ale spolupráce s týmem na vývoji auta, testování, tam je slabší. Z komplexního hlediska nejlepším jezdcem není. Rychlý byl i Hamilton, ale přijde mi, že zvolnil. Zrovna při včerejším závodě jsem si říkal, že před pár lety by to tam jezdci před ním prostě střelil. 

 

Kimi je takový James Hunt dnešní doby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Alonso je nejlepsi, ta jeho spoluprace s tymem to je sen. Treba s Hamiltonem 2007:

 

 

nebo spionska afera (McLaren kradl data od Ferari) kdy napraskal vlastni tym, ci Piquet a jeho narizena bouracka, aby si krysa Alonso mohl natankovat.....

 

Alonsoví bych nepodal ani ruku na pozdrav...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

filo, pokud posuzuješ spolupráci z tohoto pohledu, tak se asi nemá smysl dál bavit, co?

 

Já Alonsa lidsky nemám rád, stejně jako jsem neměl rád M. Shumachera, ale dokážu uznat jeho kvality. A nejsem jediný.

 

Jinak špíny a her na hranici pravidel (i za ní) je v F1 hodně, a to už dlouhá desetiletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jako když to vyhrál 4x za sebou, tak v je prostě dobrej. A nemůže to byt jenom autem. Taky mě potěšil svými "donuts". Ale stejně pořád fandím Frantovi

bohužel ostatní už vývoj nemaj tak težko kdo ho bude stahovat,auto+gumy dělaj u RB hodně....já ho nemusím,určo nebude špatnej jezdec,ale technika v tomto případě hraje dost podstatnou roli 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...