Přejít na obsah

Formule 1


legacy

Doporučené příspěvky

Neni to sport? Hele rekni to tem klukum, nebo si tech 60 kol s prumerem dvou kil dej sam:) Jasne, je to hodne o technice i politice, ale zpochybnovat sportovni vykony tech ridicu je fakt vedle, jsou to borci..

EDIT: Hasna byl rychlejsi

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec nikomu není ani trochu divné, že Rosbergovi při finále nejelo auto? Mě maličko, ale je to sport, tak to v dnešní době beru :-) gratulace Velké Británii...

 

Co se ti nezdá? Hamilton vyrazil první do závodu a jako kdykoli před tím, by už stejně Rosbergovi tu první pozici ani nepůjčil a navíc mu stačilo být druhý. Ten to nepotřeboval. Tím ho naopak zbytečně snižuješ a to si po výkonech v téhle sezóně nezaslouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sport to je a ti kluci, jejich rodiny tomu věnují celý svůj život a dřou a dřou. Kolika z těch tisíců se to povede, jen těm nejlepším, proto mi jich je strašně líto, když vidím kam ten sport došel... Stačí hlášení do vysílačky a dojedeš druhej, strašná doba :-(

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezpochybňuji jezdce. Nelíbí se mi ultramegaturbo miniobsahy. Nelíbí se mi ty mraky technických fičur. Nelíbí se mi Tilkeho okruhy. A chtěl bych zpět třeba tankování.

 

Ale před jezdci smekám. Dal bych levý varle za to kdyby třeba Schumi opět jezdil. Utopie, jasný. Celkově to za posledních několik let ztrácí ten punc "F1" jestli se dá z mýho blábolu pochopit jak to (zklamaně a s nostalgií) myslím. No flame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne to souhlasim. Ale zpatky holt uz to nepude, nejen v F1. Jeste to nahodou bylo letos koukatelny, na ty rozpaky zacatkem roku..

To bylo hrozný ty první závody. Říkal jsem si že to je poslední sezóna na kterou koukám. Na experimentální zkoušení je fajn třeba e-formule, to je zajímavý z hlediska vývoje a techniky.

Ale na surový závodění prosím nesahat. No, pozdě, už se stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sport to není dávno, je to jen politika a cirkus na peníze. Závody sekaček ve jménu technologie, každej rok nová pravidla, predjizdeni jen nekde, zapojeni techniky jen nekde, pneumatiky jen nekdy, motory jen nekdy, tankovani obcas, poslední závod v nějaké p...li za dvojnásobek bodů a záhadně nejedoucí auto tomu dalo korunu :-) At uz to presunou na placenej kanál, anebo uplne zrusej.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To NENÍ sport. Od okamžiku kdy umějí inžinýři z boxový zídky restovat celou tu moderní techniku.

To, myslím, nie je možné. Nie povelom z boxu, musel by to urobiť jazdec sám nejakou kombináciou tlačítok, alebo tak nejako. On nejakého roku, nepamätám si presne, nie je možná dátová komunikácia smerom z boxu do auta, iba z auta smerom do boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak za slovíčka bych mě nechytal, rozhodně ne když píšu pod vlivem.
Matně se mi vybavuje že Vettel zajel na pit stop kde mu restartovali auto,
a to hned při prvním závodu v Austrálii letos, ale potom stejně nedojel,
jeho auto nemělo výkon, ale možná se pletu.

Hromada hi-tech udělátek se prostě občas nedomluví mezi sebou na správném fungování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak za slovíčka bych mě nechytal, rozhodně ne když píšu pod vlivem.

Matně se mi vybavuje že Vettel zajel na pit stop kde mu restartovali auto,

a to hned při prvním závodu v Austrálii letos, ale potom stejně nedojel,

jeho auto nemělo výkon, ale možná se pletu.

Hromada hi-tech udělátek se prostě občas nedomluví mezi sebou na správném fungování.

To áno, v boxe môžu - pripojením nejakého laptopu a podobne. Ale nie príkazom vzduchom - to je zakázané, IMHO vďaka bohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...