Přejít na obsah

Formule 1


legacy

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsíci...
V 12. 4. 2015 v 10:05, tommas4 napsal:

Protože jsem měl nějakou práci tak jsem ani neuvažoval že bych se (letos poprvé!) díval.
Teď jsem si otevřel takový ten kolo za kolem komentář abych si to přečetl a to je úplně k pláči,

05. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa
10. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa
16. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa
20. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa
25. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa
30. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa
35. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Bottas (Massa je v boxech)
40. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa
45. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa
50. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa
55. kolo průběžné pořadí: 1. Hamilton 2. Rosberg 3. Vettel 4. Raikonnen 5. Massa

 

jako dlouhodobý fanda nevím jestli mám brečet nebo se nahlas vysmát . . .

 

 

Před hodinou, PavelSch napsal:

Tyhle výkřiky "po letech zajímavý závod" jsou úplně mimo..sorry

JJ, tak vyjmenuj zajímavé závody od mého výkřikového mimomísového postu před lety, konkrétně jsem ti ho dal nahoru do citace. Za těch šest sezón se snad něco zajímavého najde, ne? ;)

Atraktivní aby člověk neusnul v neděli po obědě jich napočítáš jen pár. Takže oslavujme každý aspoň trochu zajímavý závod, byť je to v intervalu větším než je rozpon kalendáře ;). Já z toho radost upřímně mám. :cheers:

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom4: Pokud bereš F1 jako alternativu k nedělení pohádce na jedničce a loskutákovi, tak asi nemá smysl se pouštět dál. Předpokládám, že si pod "zajímavými závody" představuješ, že víkend co víkend vyhraje někdo jiný, že budou jezdci lítat po trati a ideálně i mimo ní, aby to mělo šťávu. Z tohoto pohledu asi ok, formule1 je nuda.

Já jsem člověk, který f1 sleduje i přes týden, koukám na tréninky, kvalifikaci i závod a baví mě vše okolo. Že vyhrává posledních x let jen Hamilton a je to nuda je podle mě povrchní názor. Ty příběhy jezdců a týmů, které se píšou za ním a občas i před ním jsou mnohem zajímavější, ale to nedělní divák nepotřebuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže místo seznamu zajímavých závodů se do mě z neznámého důvodu začneš navážet a pokračuješ dál s rozborem jestli se dívám jen v neděli, jestli jsem povrchní divák atd., nech si svoje rozbory mého vztahu k F1 laskavě od cesty nikdo se tě o to neprosí. Doufám že jsem to napsal slušně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad jsi nečekal, že Ti budu vyjmenovávat "zajímavé okamžiky" za 6 let? To přece nemůžeš myslet vážně. Bez jakýchkoliv hledání Ti připomenu sestřelení RB v ji Baku, Ferrari v Brazílii, Gasly Imola, Grosjean Bahrajn, Silverstone 2020 poslední kolo LH skoro na ráfku, Rakousko 2019 Leclerc x Max, Russel v Mercedesu, Checo vítěz Bahrajn, GP Německo 2019,...

+ k tomu příběhy jako vzestup McLarenu, Hulkenberg, Ferrari a Vettel, Racing point a copy paste Mercedesu, věčné téma dvojky u RB..

Ale ok, každý máme svůj názor. Dal to rozebírat taky nehodlám, jen jsem Ti vypsal nějaký ty highlighty 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kulovy na rukavici. Ma modry big piloty (videl sem ho nosit i perpetualy v tytez barve), pust si zaznam rozhovoru s nim po kvali a myslim ze sem je zahlid pak i po zavode.

Jinak teda zajimava je F1 uz nekolik let zase.
Je fakt, ze zlata era Sumak Hek uz se asi nevrati a ubrecenci Gro / Alo / Ros a jim podobny mi to teda kurevsky otravovali, ale soucasna skvadra, vlastne uz od doby odchodu SirGerman vod Mateschitze, tomu dava kazdej rok vetsi grady.
Takze Tome s respektem hrube nesouhlasim, ale je to indivindi, takze si stojim na svoji znacce a nezajima me co se deje na vedlejsim kurtu default_smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 minutes ago, JoyStick said:

Ale kulovy na rukavici. Ma modry big piloty (videl sem ho nosit i perpetualy v tytez barve), pust si zaznam rozhovoru s nim po kvali a myslim ze sem je zahlid pak i po zavode.

POcas pretekov ziadne hodinky nema. Ma ich nakreslene na rukavici. Hned po pretekoch si ich povinne musi nasadit. Ako vsetci co maju hodinkoveho sponzora.

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Během závodu žádný hodinky nemaj. By ho ty big piloty táhly do strany :) 

Samozrejme že pak hned nahodí..že je IWC ambasador snad ví každej ne. Dva roky zpátky byla ta červená limitka jeho s perpetual calendar a teď myslím nosí ty celočerný keramiky BLM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...