Přejít na obsah

Formule 1


legacy

Doporučené příspěvky

Tak pojďme!!!Po dlouhé pauze zas tradiční neděle!!!Zdá se,že RB stále dává křídla!!!:-(to ostatní moc nemákli!!!

 

Dneska opět RedBull nezklamal, ale asi nejvíc mě zaujal Button na bedně po startu z 13.místa a Schumacher na 5.místě po startu z posledním. Naopak zklamáním Ferrari a taky Hamilton, škoda čekal jsem že bude výš. Ale jinak zase dobré a zajímavé závody...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Včerejší závod byl fakt pecka a Schumi válel, jeho souboje s Hamiltonem a dokonce i na krátkou dobu předjetí tuším Alonsa - paráda... Ale opět se ukázal i Button, který na to šel chytře a počkal si až udělá někdo chybu až Schumi dojdou pneumatiky. Button poslední dobou ukazuje, že umí... Webera je škoda, stejně jako Rosberga, ten k té havárce přišel jako slepý k houslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Žel blahopřání k 2.titulu všem fandům nabíjecích limonád!!!Ač ho moc nemusím,je to frajer!Bez emocí a oblíbenosti to má zcela zaslouženě!!!Snad nezačal další díl seriálu (baby)schumi versus ostatní!!!Jinak závod mdlý z mého pohledu.Příště už půjde o míň,tak snad bude lepší závod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky Vettela poslední dobou moc nemusím, ale titul má bez debat zasloužený. K dnešnímu závodu - opět mě překvapil Button, který je závod od závodu vyzrálejší a poslední dobou se mu daří a začíná se stávat mým oblíbencem :) Ještě mě trošku zklamal Rosberg, který při předjíždění nijak nevynikal a myslím, že mohl skončit klidně osmý, tím spíš, že se to celé sjelo kvůli SC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Trochu odbočím :(

Indycary nesleduju, nijak mě to nebere (byť respektuju, že ty káry jsou fakt brutální), ale smrťák Dan Wheldona nešlo nezaregistrovat.

Naprosto totální zkáza... Káry lítaly vzduchem jak angličáky.

Stojí za to si to prohlídnout do konce, každej další záběr je děsivější...

http://www.youtube.com/watch?v=MMMHu8lnepM

 

edit: v jutubu se to dá i v 720p, stojí to za to

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Trochu odbočím :(

Indycary nesleduju, nijak mě to nebere (byť respektuju, že ty káry jsou fakt brutální), ale smrťák Dan Wheldona nešlo nezaregistrovat.

Naprosto totální zkáza... Káry lítaly vzduchem jak angličáky.

Stojí za to si to prohlídnout do konce, každej další záběr je děsivější...

 

edit: v jutubu se to dá i v 720p, stojí to za to

 

Nestojí. Na smrti není nic poutavého, byť by byla v tom sebelepším rozlišení Pavle, je to jen smutné, moc smutné.

 

Edit - vymazán odkaz na youtube.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je to smutné...tak jako Šumákovi jsem nikdy nefandil....tak ani Fetlovi....přijde mi úplně stejnej,chladnej árijec.Pravdou je, že to Redbullům jezdí hodně dobře a před tímto teamem klobouk dolů , kéž by byl přiští ročník vyrovnanější...je to nuda, když je to jednoznačné už několik závodů před koncem sezóny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu je na tom smutný, že přijde někdo s gigabalíkem peněz a postaví (zaplatí) si bezkonkurenční stáj.

Tohle mě obecně na sportu vadí, ať už je to o fotbalových Blšanech, hokejovým Vsetínu nebo o černých běžcích závodících s novým jménem pod vlajkou Kataru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu je na tom smutný, že přijde někdo s gigabalíkem peněz a postaví (zaplatí) si bezkonkurenční stáj.

Tohle mě obecně na sportu vadí, ať už je to o fotbalových Blšanech, hokejovým Vsetínu nebo o černých běžcích závodících s novým jménem pod vlajkou Kataru.

 

Ackoliv nemam rad RB, tak neni tomu tak ... viz napr toyota ...

 

nicmene RB je zhruba to same jako benneton, zazari a pak v tichosti zase odejde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu je na tom smutný, že přijde někdo s gigabalíkem peněz a postaví (zaplatí) si bezkonkurenční stáj.

Tohle mě obecně na sportu vadí, ať už je to o fotbalových Blšanech, hokejovým Vsetínu nebo o černých běžcích závodících s novým jménem pod vlajkou Kataru.

 

Mně trochu vadí, jaká je regulace konstrukce vozů. Beru závody F1 nejen jako závody jezdců, ale přece i jako závody konstruktérů. Tak by mělo být jedno (krom bezpečnostních hledisek) s jakou konstrukční novinkou si kdo jede, to, že bude výrazně lepší, bude nutit ty ostatní také vymýšlet zlepšení. A pokud na to nebudou mít invenci, tak prostě budou horší. Ale ono je to podobné i v ostatních sportech.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nutno říci, že Vettel má jak perfektní vůz, tak i prostě umí. To, že pár sekund po startu všem ujede a jede si sám pro sebe vlastní závod, to je paráda.

 

No pro mě to není paráda ,ale nuda....chybí mi závody kolo na kolo...., jízda na krev ,ovšem gentelmanská.Kde jsou ty doby kdy to bylo napínavé a piloti si měnili vedení několikrát za kolo...viz Arnoux s G.V.. Včera jsem s obdivem sledoval to DVD o Sennovi a taky se někdy choval jako Šumák ( nedokázal prohrávat ), ikdyž jeho talent se mu nedá odepřít...ovšem sestřelit hlavního rivala v první zatáčce závodu, když vím ,že když Prost nedojede jsem mistrem světa... to není můj šálek kávy. Jinak nádherné pokoukaní až na špatnej konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...