Přejít na obsah

Formule 1


legacy

Doporučené příspěvky

Tak snad bude bianchi v poradku

Bohuzel to vubec nevypada dobre ... Je v kritickem stavu ... par fotek
 
 

Jsem tomu Japonsku dál ráno půl hodinky a nudnější už snad může jenom být sledovat golf :-( a to jsem si před pár lety nařizoval budík třeba na třetí ráno, aby mě něco neuteklo, asi stárnu....

 

Dej si radsi pivicko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 akorát myslim, že dříve to byla jiná podívaná.

Bylo to podobně nudný, jen se víc umíralo... Ze sestřihů to vypadá dobře, ale to by vypadal i dnešní závod, který byl teda sám o sobě podle mě docela zajímavý - ono když víš, co ta mokrá trať dokáže, tak se na to koukáš jinak. Nehod a vyjetí z trati jsem čekal mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Pršalo, preto tá nuda. Zopár dobrých manévrov, hlavne Red Bull šiel dobre okolo toho 20teho kola. Snáď bude Jules OK.

tiez to tak vidim....

Vettel prijemne prekvapil, a vlastne oba Red Bull vozy vyskolili Botasa a Massu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sám fandím celkom Williamsu a Bottasovi, ale tento pretek ich Red Bull valcoval. Aspoň bolo vidieť ako veľmi majú navrch oproti ostatným tímom čo sa týka stavby vozu, podvozku, aerodynamiky. Ale bol to taký rozpačitý pretek, videl som ho od 15. kola, to sa priznám. Ale už len tá intenzita dažďa bola šialená, na tom sa jazdiť nemalo. A spravila sa chyba aj po Sutilovej nehode, kedy mal ísť na trať SC. Lenže po bitke je každý generál, treba sa poučiť. Aj keď v prípade starého pána to nehrozí.

Upraveno uživatelem Tom19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

 Tiez mam rad Bottasa, Massu az tak nemusim?.Celkom prijemne sa predviedol aj Button, ale Red Bull uplne exceloval a predbiehal v miestach a situaciach, kde je to takmer nemozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...