Přejít na obsah

Formule 1


legacy

Doporučené příspěvky

Presne ako hovoríš, výsledok potešil, ale bolo to veľké šťastie, výkon v tom Ferrari nieje :( Síce je tam malá nádej, že vzhľadom na kompletnú zmenu koncepcie auta majú väčší potenciál na to nájsť niečo počas sezóny oproti Mercedesu ale je to predsa len Ferrari a poslednú dobu v tejto disciplíne nie sú najsilnejší počas sezóny, resp. Mercedes je v tomto najlepší. 

Ďalšia kapitola Kimi, ten začal tam kde skončil. Keby bol včera bližšie mohol možno dostať Hamika ešte pod väčší tlak a uchmatnúť pri troške šťastia viac bodov. Hoci mám Kimiho ako osobnosť rád, týmu veľmi nepomáha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělám si iluze,Merecdes je někde jinde oproti ostatním,věřím že jej potrápí občas někdo,ale jinak si pojede svoje.

 

Pro mě je naštěsti nejvíc MOTO GP kde je se na co koukat a člověk si užije  závodů ve všech třídách.Tam nouze o vzrušení,předjíždění prostě závodění není.

 

F1 je prostě autodráha kde to jezdí jak vláček .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Gasly zklamání, to samý že Ferrari nenechalo závodit CL a SV (CL jasně rychlejší). Mercedes profesorsky dojel pro double. Trochu škoda chyby Maxe ve chvíli kdy měl LH na dostřel.

 

Líbí se mi možnost jednoho bodu za nejrychlejší kolo. Až se s tím týmy naučí pracovat, tak ty konce závodu dostanou alespoň trochu šťávu. Jinak souhlas, dneska to žádná divočina nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

V O2 TV se mi nějakou záhadou objevil Sport2, tak jsem se podíval na druhou půlku závodu, stále nuda, stále dělají vše pro to, aby se i skalní fanda odvracel s nechutí. Top moment byl, si představte jedno předjetí, wow . . . (ironie). No nic, zkusím to zase příští rok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale poslednych par kol bolo dost zaujimavych. Hlavne bitka okolo toho 4-7 miesta.

Len by som navrhol 2 zmeny:
-Mercedes nech štartuje z poslednych pozicii
-Ferrari nech startuje z prvych pozicii.
Zaujimalo by kolko kol by merc potreboval kym by dal Ferrari o kolo...

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...