Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Hm... toho jsem se bál...nemáte někdo fotku těch vostoků? Třeba Tolja, co..? :worried_anim:

Fotku Poljotů anebo Vostoků ne, ale tenhle číselník pasuje k pouzdrům podobného typu jako je na fotce. Měl jsi se zeptat předem, a ne to tutlat s vidinou raritky ;)

post-953-1225034096.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že je to tohle jenon čelní stěna je "kartáčovaná" http://www.oblibene.biz/userdata/shopimg/p...%20Vost_Gub.jpg

 

 

Díky, ale ani jedno z těchto pouzder to není. To moje není soudek,ale rovná hrana. Kdybych nebyl fotograf na baterky, bylo by to vidět. :sad01_anim: Ale, když jsem dražil, ta spodní část vypadala na fotkách jako klasické prachotěsné pozdr od Prim. Ale ty nápisy

mě tam matou.

Upraveno uživatelem Kupa54
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mám čím, tak se pochlubím.

 

moc pekne - gratulace. ja jsem prozkoumal sve zasoby, ktere jsem jeste nestihl dat doporadku a prisel jsem na jemne rozdily :) - mam jedny v "pseudospartakovskem" pouzdre, ktere maji plne rucky a hladky cifernik a pak na jedny v novejsim "padesatkovem" pouzdre, ktere ma vyplnovane rucky a cifernik s "carkama"....

post-1383-1225639683.jpg

post-1383-1225639697.jpg

post-1383-1225639708.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

3146796669_9c1cf554e3.jpg

No nejde ani o bazar, ani o zastavárnu, ale o taťkovy PRIMky, které jsem se mu rozhodl znárodnit. Prostě poté, co jsem od taťky k 25. narozeninám dostal zlatý prsten (který on dostal k 25. narozeninám od dědy), bylo nutné pořídit zlaté hodinky a na aukru stejně neodpovídalo nic mým představám. A nakonec jsem popátral doma a hle, výsledek je evidentně velmi vydařený. Quartz Bauhaus Calatrava Made in CSSR předčila nakonec svou elegancí má očekávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v druhé fázi přijde ještěrka od Kubsona a přeleštění sklíčka, ale to až budou stabilizovány finance

 

Paradni primky (a diky kvarcu celkem bezudrzbove), ke zlatemu prstenu idealni. Tak je setri, at je casem spolu s prstenem budes moct predat dal!

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...