Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Kolbenova už nefunguje a nebo se pletu? Je to přesunuté k Elektře ve Vysočanech. Tyto řemínky znám, taky jsem se v té bedně hrabal:) Já tam chodím jen pro šrot s krásnýma strojkama. Usmlouvat to na 25kč za  kus dá fušku:) tak jsem přešel na strategii, že vyhrabu konvolut a řeknu že dám 300kila. Dnešní dopolední ochutnávka místního šrotu:) Měl jsem štěstí na prodejce, o hodinkách nic netušil a měl to všechno v jedné krabici. 

Ty pavouky se dnes prodaly za raketu.

post-36957-0-79525700-1551038106_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:eek: tak to koukám jako blázen. Já ty moje vypucoval a zjistil jsem, že pouzdro je celkem Ok(rozhodně o dost lepší jak toto) . Ciferník na tom ale není moc dobře. Nic s ním dělat nebudu a pokud se vyskytne tento s těmi modrými číslicemi tak to přehodím. Říkal jsem si, že bych ty hodinky dal pak ženě, páč vypadají super a na její ruku by to bylo přesně akorát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dýnko z noční směny.

Prý předběhlo vývoj PS2 automatů asi o 10 let.

Vzniklo z původního víka napájením deklíku, aby se vešel rotor.

Prostě zaměstnani vzali součástky a s stroje které měli k dispozici a vznikly PS2 se samonátahem.

Upraveno uživatelem Joskas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dýnko z noční směny.

Prý předběhlo vývoj PS2 automatů asi o 10 let.

Vzniklo z původního víka napájením deklíku, aby se vešel rotor.

Prostě zaměstnani vzali součástky a s stroje které měli k dispozici a vznikly PS2 se samonátahem.

 

 Rozmýšľam,

že ako vedel Eltoňácky koumák, že o 10 rokov tam vopchá automat naštepený na Kal 684? :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 let je samozřejmě přehnané. Dejme tomu rok, dva.

 

A umím si představit, že se to dělalo v rámci firemního vývoje, nebo hledání nových možností a kombinací.

Dát automat do sportů se přímo vnucovalo, jen nebylo k dispozici žádné víčko, tak si ho provizorně vytvořili nejjednodušší cestou - ze dvou hotových.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...