Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Po půl roce v bazaru, a ejhle - nefunkční žlutý TV za 450,-

Delší diskuze o ceně s bazarníkem, ale nakonec se ukázalo, že věděl, co prodává... v tomhle bazaru už jsem, blbec, nechal nefunkční po-spartaky za 500,- 😞

Člověk by se neměl opakovat...

... nakonec ty TV asi budu muset zkompletovat... chjo..

 

TV_yellow.jpg

TV_yelllow_violet.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chodil jsem tam vždycky až tak na 7ráno a bohatě mi to stačilo, ale v poslední době to bylo i v těch 7 komplet vyluxovaný. Zajímalo mě, čím to může být a proto jsem si přivstal. Pomohl prodejcům s vykládáním abych nezamrznul, trochu pokecal...:) Výsledek o něco málo lepší, ale na Orlíky to zatím nebylo:) Jedny pěkný vločky se ale počítají taky....  

IMG_3903.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to každopádně, má tam být fazetkové pouzdro, to má Marek pravdu. JoJo stroj bych tam čekal taky s číslem okolo 100000. Stroj nemá číslo vyražení na základně pod setrvačkou, nýbrž na můstku. Jediné co se mohlo stát, tak že by někdo vyměnil můstek s číslem okolo 30000-45000 za číslo 56000. Na druhou stranu se mi to číslo zdá už dost ustřelené na 010. Z mého pohledu je to anomálie a vzhledem k tomu, že hodinky jsou bůhvíjak zpytlíkované, tak to beru jako 010 s velkým otazníkem.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mě ty automaty nepřipadají jako nejpovedenější ( problémy s čepem rotoru, ulomení). Z hlediska z trvanlivosti man raději strojek kal . 66 či 68, to je takový etalon.Jinak samozřejmě gratuluju k pěknému úlovku.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...