Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Mám ten obraz před sebou.

Přicházím do bazaru, na můj dotaz jaké mají PRIMky vyndají krabičku s hodinkami a v ní mezi šrotem leží kal. 97. Na můj dotaz kolik by za ně chtěl prodejce zamrká a řekne budou drahé - asi 500,- kč.........Pak se probudím, zjistím že je 5h ráno a už mi potřetí zvonil budík, ach jo...

Docente, obrovská gratulace a trochu závisti :smile_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nedá mi to, musím se pochlubit. :) Tohle jsem včera ulovil v bazaru v Nekázance. Uvnitř je kalibr 68.3. Foto na ruce prakticky nálezový stav - jen jsem vyndal vnitřnosti a vydrhnul pouzdro a zaleštil něco škrábanců na sklíčku. A samozřejmě nový řemen. Přesnost zatím cca 30 s/den, nechám je nějakou dobu chodit, pak se uvidí. Pouzdro je skoro jako nové, na číselníku jediný větší defekt - skvrnka u trojky.

Na dýnku je věnování - viz obrázek. Pokud by někdo sbíral dýnka s věnováním, rád vyměním za čisté.

Omlouvám se za kvalitu fotek málem jako z Aukra - já a můj kompakt Panasonic to při mizerném osvětlení líp neumíme.

post-7426-1267131870.jpg

post-7426-1267132316.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také dám reportík z "drancování bazarů a zastaváren"

 

Dnes jsem navštívil motoburzu v Ostravě, a jeden starý pán měl na stolku s různou veteší Prim Sport II. Navázal jsem rozhovor, popovídal si o výsledné ceně a nakonec jsou za 250,- moje. Pouzdro i sklo je hodně jeté, luneta a spodní dýnko je dobré, ciferník v pořádku, ručky napadeny korozí ale strojek je ve výborné kondici, jde krásně a přesně. Mám v plánu udělat jim menší renovaci. Foto zde (blesk chyby hodně zvýraznil):

 

primsport.JPG

 

Zároveň jsem asi před 14ti dny dovezl od rodiny tento zajímavý budík Prim Válec. Měl by to být první typ v Československu vyráběného elektronického budíku (s čs.strojkem) a je nádherný, vzhledem se naprosto vymyká ostatním budíkům produkce Primu. Po vložení baterie jde a to naprosto přesně. Foto zde:

 

primvalec.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
Tak se mi povedlo sehnat tyhle masivní primky. Vypadaly hrozně, tak jsem je trochu opucoval a hle až na to naprasklý sklíčko jsou docela pěkný. Dá se ještě sehnat nebo je tohle problém? Dík za info.

 

obecne "nahradni" sklicko nebude problem - u tohodle typu se ale vetsinou davalo takove "s hranatym" lomem, ktere se da sehnat jen velmi tezce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi povedlo sehnat tyhle masivní primky. Vypadaly hrozně, tak jsem je trochu opucoval a hle až na to naprasklý sklíčko jsou docela pěkný. Dá se ještě sehnat nebo je tohle problém? Dík za info.

Náhoda je blb......presne tie isté skončili dnes púť u mňa ale v horšom stave a taktiež sklíčko prasklé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak som si práve priniesol tieto:

http://forum.chronomag.cz/uploads/post-291-1244888266.jpg

(dovolím si požičať odkaz na foto, ešte som len prišiel z mesta,nestíham ani odfotiť,čo sa chcem pochváliť )

a asi aj v takom dobrom stave.

A kopec iných, no tie musím odfotiť, je tam aj perlička PS2 - ako quartz a ciferník swis made

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Podařilo se mi sehnat málo častý typ primek kal.50 v autentickém původním stavu, je to nálezový stav, musí se na něm určitě ještě dost zapracovat :smile_anim: .

Pokud se nemýlím, je to jediný typ PRIMEek kal.50-57 s čísly jen na sudých pozicích (mimo jeho dámskou verzi). Mimochodem, v létě tyto hodinky (ovšemže v super stavu) šly po velké bitce na aukru za 9k :eek:

post-9970-040193900 1286363232.jpg

post-9970-021914900 1286363262.jpg

Upraveno uživatelem stanik73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou super! Na kolik vyšly Tebe? Ať mám zkaženej den...:P

 

Když si vezmu průměrnou hodinovou mzdu v ČR a vynásobím to časem stráveným po bazarech, starožitníkách a internetu při hledání hodinek, tak asi přibližně na 2,589,658 kč. Ale extáze je z toho větší než na aukru :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...