Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

No jo,jsou moc hezké,ale ty druhé automaty Prim kal.96,které jste měl v ruce,by udělali taky krásnou trojičku hodinek :smile_anim: . Tak ať Vám hezky tikají !

 

Nojo, ale nemůžu mít všechno najednou. Něco musím nechat ostatním. A ty automaty, co jsem nebral pak otevíral hodinář a tvrdil, že to je kalibr 69. Myslím, že se prodali jen se zaprášilo, byly fakt nádherné.

Ty, automaty co jsem koupil (viz foto), se zpožďují, za hodinu udělají cca 20 minut. Musí jít na léčbu. Ale nebude to nic vážného, brzy pojedou jak "hodinky". A dík. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pěkný úlovek. Z těch ,,červených sportů" půjdou složit nějaké origo hodinky a ty automaty jsou fajn :smile_anim: gratuluju !!

 

No je to skládačka, ale nevypadá zle. Zatím to občas hodím na ruku, celkem se mi líbí a jejich čas brzy přijde. Hlavně se mi líbí to zachovalé pouzdro. Fakt z nich mám radost. A díky !!! :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil z blešáku. Mám dva úlovky. Sport2 mají mimořádně pěkné pouzdro. A vlastně ty automaty jsou taky hodně hezké. Jinak jsem mezi primkami neobjevil nic, co by stálo za řeč.

Hezkej úlovek - oboje. Do těch sportů strč černej nebo modrej cifr a máš krásnej originál. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkej úlovek - oboje. Do těch sportů strč černej nebo modrej cifr a máš krásnej originál. :smile_anim:

 

Ano, tak bych to taky viděl, jen musím nějaký origo ciferník sehnat. Dneska jsem je měl celý den na ruce. Je v nich nějaká magie nebo woodoo nebo něco podobného, furt na ně musím čumět. Manželka už si klepe na čelo. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tak bych to taky viděl, jen musím nějaký origo ciferník sehnat. Dneska jsem je měl celý den na ruce. Je v nich nějaká magie nebo woodoo nebo něco podobného, furt na ně musím čumět. Manželka už si klepe na čelo. :rolleyes:

Kdysi dávno tady jeden chronokolega taktéž postižený primkama ventiloval perfektní shrnutí - "Já mám primek dost a moje žena bohužel taky." - nebo tak nějak. Já to mám doma stejně - moje lepší polovina už má na hodinky alergii. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi dávno tady jeden chronokolega taktéž postižený primkama ventiloval perfektní shrnutí - "Já mám primek dost a moje žena bohužel taky." - nebo tak nějak. Já to mám doma stejně - moje lepší polovina už má na hodinky alergii. :suicide_anim:

 

Jo, to je trefné. Teď jsem jí to přečetl (mé paní) a fakt jsme se zasmáli. Ne, naše ženy musí být taky trošku nakažené (myslím tím naším speciálním virem), jinak by to s náma nezvládly. Budiž jim za to dík. Možná by chtělo nějakou tu skupinovou terapii, takovou, která začíná tou známou větou.... Dobrý den, jsem Petr a mám chronobundus....A všichni ostatní ti zatleskají. Protože oni vlastně mají to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je trefné. Teď jsem jí to přečetl (mé paní) a fakt jsme se zasmáli. Ne, naše ženy musí být taky trošku nakažené (myslím tím naším speciálním virem), jinak by to s náma nezvládly. Budiž jim za to dík. Možná by chtělo nějakou tu skupinovou terapii, takovou, která začíná tou známou větou.... Dobrý den, jsem Petr a mám chronobundus....A všichni ostatní ti zatleskají. Protože oni vlastně mají to samé.

 

Úplně to vidím: "Už je to 2 týdny, dva dlouhé týdny, co jsem při nákupech potravin nezavítal do nedalekého vetešnictví..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je trefné. Teď jsem jí to přečetl (mé paní) a fakt jsme se zasmáli. Ne, naše ženy musí být taky trošku nakažené (myslím tím naším speciálním virem), jinak by to s náma nezvládly. Budiž jim za to dík. Možná by chtělo nějakou tu skupinovou terapii, takovou, která začíná tou známou větou.... Dobrý den, jsem Petr a mám chronobundus....A všichni ostatní ti zatleskají. Protože oni vlastně mají to samé.

 

:gora: To se mi líbí, hlásím se dobrovolně.

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:gora: To se mi líbí, hlásím se dobrovolně.

Jestli by se tam sešlo současné činné jádro prim sekce a vystupovalo postupně, tak dávám terapeutovi tak maximálně hodinu, než začne sám potřebovat navštívit jiného terapeuta ...

 

 

Edit: překlep

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kolik hodin jsi tam byl? Kolem půl osmé už tam nic kloudného nebylo, jen Seagully s etou ...

 

Jestli se ptáš mě, tak já tam naběhl hned v sedm ráno. To víš, na.raný jsem byl dost, kdo by vstával v sobotu tak brzo, že ? A dokonce ani sousedka netrápila klavír jako jindy, tak jsem si mohl pospat. Ale máš pravdu, nebylo tam nic, jenom v prvním patře byl hošík s nějakým chlápkem, a tam se dalo něco vybrat. Nějaké 5. kalibry, moc jsem je nezkoumal, tak nevím, pak tam měl skoroDiplomaty, slušné pouzdro, ale ciferník byl na výměnu (a chtěl za ně ranec), no a pak ty co jsem bral já, a možná ještě dva tři kousky. A podařilo se mi usmlouvat i slevu, když jsem bral dvoje. A ještě jsem tam viděl docela slušná Seika automat, a dobrá cena. Jinak nic, primless. :mad:

Edit: chyba

Upraveno uživatelem PetrM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to kašli a nic neskládej, červený sporty jsou raritnější :-) a máš to bez práce! :-)

Fakt je, že červený sporty v hladkém pouzdře nejsou žádná rarita, je jich dost -ta vroubkovaná jsou dávno v (PÍP) a moc jim to sluší. Pokud Ti nevadí, že je to neorigo skládačka, tak si je užívej :oneeyed02:

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil z blešáku. Mám dva úlovky. Sport2 mají mimořádně pěkné pouzdro. A vlastně ty automaty jsou taky hodně hezké. Jinak jsem mezi primkami neobjevil nic, co by stálo za řeč.

 

 

Ty automaty jsou ošklivý, až jsou hezký, jak by řekl Švejk. Byl jsem teď na dovolené, kde je měl jeden dědula s zlatostříbrným tahem a fakt pecka. Mají je v jednom bazaru v Nuslích za 700,- ale nic moc stav a mám podezření, že i samonátah moc nejde (chrastil jsem s nima jako mimino v kočárku, ale pořád se zastavovaly). No, možná se tam stavím přáští týden znova.... Co tě vyšly, mohu¨-li se zeptat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty automaty jsou ošklivý, až jsou hezký, jak by řekl Švejk. Byl jsem teď na dovolené, kde je měl jeden dědula s zlatostříbrným tahem a fakt pecka. Mají je v jednom bazaru v Nuslích za 700,- ale nic moc stav a mám podezření, že i samonátah moc nejde (chrastil jsem s nima jako mimino v kočárku, ale pořád se zastavovaly). No, možná se tam stavím přáští týden znova.... Co tě vyšly, mohu¨-li se zeptat?

 

Žádné tajemství, rovný talíř, chtěl ještě třista navím, ale usmlouval jsem to. Doufám, že neporušuji nějak závazná pravidla fóra. Když tak, sorry. :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ptáš mě, tak já tam naběhl hned v sedm ráno. To víš, na.raný jsem byl dost, kdo by vstával v sobotu tak brzo, že ? A dokonce ani sousedka netrápila klavír jako jindy, tak jsem si mohl pospat. Ale máš pravdu, nebylo tam nic, jenom v prvním patře byl hošík s nějakým chlápkem, a tam se dalo něco vybrat. Nějaké 5. kalibry, moc jsem je nezkoumal, tak nevím, pak tam měl skoroDiplomaty, slušné pouzdro, ale ciferník byl na výměnu (a chtěl za ně ranec), no a pak ty co jsem bral já, a možná ještě dva tři kousky. A podařilo se mi usmlouvat i slevu, když jsem bral dvoje. A ještě jsem tam viděl docela slušná Seika automat, a dobrá cena. Jinak nic, primless. :mad:

Edit: chyba

 

Ten hošík tam prodává každý blešák,hodinky tam má solidní a cenu větší.Ten chlápek,co prodává s ním je myslím hodinář.Kde chodíš k ,,lékaři,, s hodinkama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže je to bastl. Červený sporty se jako jediný dávaly do takzvaného broušeného pouzdra a taky jako jediné měly armovák s červenými indexy. Jinak se nevyráběly.

JE to pravda. Ale takhle jim to taky sluší. Jak jsem psal výš-pokud Ti nevadí že je to skládačka, klidně se z nich těš i takhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...