Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Tak už kupuju i nefunkční hodinky, to jsem dopadl. Ale zase když je to pouzdro je skoro netknuté...

 

post-22024-055748400 1362682224.jpg

 

malé televize - nefunkční, cena 100,- super stav (jo, sklíčko bude chtít vyleštit)

eleganty - nefunkční, cena 200,- super stav, až na drobné šmouhy na cifru dole a korunku z boku

šupináče - funkční, cena 200,- pěkný stav, pouzdro místy oťukané, strojek lehce nesedí v pouzdře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už kupuju i nefunkční hodinky, to jsem dopadl. Ale zase když je to pouzdro je skoro netknuté...

 

post-22024-055748400 1362682224.jpg

 

malé televize - nefunkční, cena 100,- super stav (jo, sklíčko bude chtít vyleštit)

eleganty - nefunkční, cena 200,- super stav, až na drobné šmouhy na cifru dole a korunku z boku

šupináče - funkční, cena 200,- pěkný stav, pouzdro místy oťukané, strojek lehce nesedí v pouzdře.

 

Dobře jsi koupil, minimálně v těch elegantech bude dobrý strojek (možná 66.1) a cifr vypadá taky úžasně, stejně tak šupináče - krásný cifr. A ceny moc fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budˇ 66.nic nebo 66.1 a při troše štěstí tak jako tak rovný brus, jen to elegant pouzdro se mi zdá, že někdo vyměnil za původní odrbané, ale mohu se mýlit. Každopádně za ty prachy to není špatné. :smile_anim:

 

 

Edit: jestli chceš lupu, tak mi pošli SZ

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budˇ 66.nic nebo 66.1 a při troše štěstí tak jako tak rovný brus, jen to elegant pouzdro se mi zdá, že někdo vyměnil za původní odrbané, ale mohu se mýlit. Každopádně za ty prachy to není špatné. :smile_anim:

 

 

Edit: jestli chceš lupu, tak mi pošli SZ

 

Ten 66.nic je minimálně. Když jsem ho teď hledal, otevřel jsem všechno, co mi přišlo z 66tkovým kalibrem do ruky a našel jsem snad z dvaceti jen jeden 66 s rovným brusem. Tak si myslím, že se málokdy spleteš, když ve skorodiplomatech nebo elegantech s incablokem budeš hádat 66.1. Je to hodně vysoká pravděpodobnost.

Upraveno uživatelem PetrM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strojek je 66.1, pouzdro je bez vroubkované "lunety", co je u diplomatů; je hladké.

Co je to rovný brus popravdě netuším. Poučení rád uvítám.

 

edit: cal.66.1, ne 68.1; překlep

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...