Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Tož gratuluju, funkčních ZJS moc není.

No, to je fakt. Stejně mám ale vlastně větší radost z modrásků :wub:  tak pěkné jsem ještě neměl.Ale nemůžu se do nich dostat, byly úplně pokrytý špínou a asi je spečené těsnění.  Taky trochu naprasklé sklíčko, nevím jestli to budu řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to je fakt. Stejně mám ale vlastně větší radost z modrásků :wub:  tak pěkné jsem ještě neměl.Ale nemůžu se do nich dostat, byly úplně pokrytý špínou a asi je spečené těsnění.  Taky trochu naprasklé sklíčko, nevím jestli to budu řešit...

safra, takové krásné kousky :))). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tuhle znáte?

 

post-953-0-72498300-1363439961_thumb.jpg

 

A tuhle?

 

post-953-0-05820400-1363439963_thumb.jpg

 

A ani jsem pro ně nikam nemusel jezdit, přijely mi až pod nos, stačilo zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si, že mě doma za můj dnešní úlovek pochválili? Ani omylem! Pouze skrze zuby procedila: Jen počkej, až budu utírat prach. Tak nevím, co si o tom mám myslet?

 

post-953-0-38604900-1363444685_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si, že mě doma za můj dnešní úlovek pochválili? Ani omylem! Pouze skrze zuby procedila: Jen počkej, až budu utírat prach. Tak nevím, co si o tom mám myslet?

 

attachicon.gifP1210407.JPG

 

Koukám, že Chronotechna měla široký záběr. Šachové hodiny vidím prvně. Prostě doma je to jedna velká šachová partie.  :notworthy: Hezký a hlavně zajímavý úlovek !!!  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní ostravský blešák jsem ráno jen proletěl. Což mě mrzelo, dneska se dalo...Urval jsem narychlo jen tyto dva kousky a za 30 Kč zničené skorodiplomaty  (jen pro funkční 66.3 strojek).

 

attachicon.gifDSCN2132.JPG  attachicon.gifDSCN2133.JPG

 

attachicon.gifDSCN2134.JPG  attachicon.gifDSCN2136.JPG

 

attachicon.gifDSCN2135.JPG

Hezké úlovky-pouzdro v pohodě a sklíčko se vyleští   :clap: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...