Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Ahoj, měl bych na Vás dotaz, v jakém bazaru v Brně se dají sehnat hezké Primky, myslím kam pravidelně chodíte - byl jsem v pár starožitnostech, ale chtěli opravdu nehorázné ceny. Byl bych velmi vděčný, pokud to teda není tajné :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, měl bych na Vás dotaz, v jakém bazaru v Brně se dají sehnat hezké Primky, myslím kam pravidelně chodíte - byl jsem v pár starožitnostech, ale chtěli opravdu nehorázné ceny. Byl bych velmi vděčný, pokud to teda není tajné :) Díky

Se vší úctou :) Nečekej, že ti bude někdo prozrazovat své už tak vysychající zdroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel jsem to prostě vyzkoušet. Ale na moji obranu (se vší úctou) jsem to čekal...

Nic si z toho nedělej. Já si po bazarech ve svém okolí ani neškrtnu. Dle mě se u nás slušné kousky na pult ani nedostanou a jdou přímo k novému majiteli, který to má dobře obšláplé. Jen má zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak je to všude. A připrav se na otřepanou větu - před hodinou jsme za 300Kč prodali krásné Sporty. To jen abys tam běhal denně.

No už se těším... Na radu Straspola jsem googlil a něco našel, takže to budu muset někdy oběhat. Ovšem v mém těsném okolí nic není, takže denně tam nebudu, budu doufat ve štěstí začátečníka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si z toho nedělej. Já si po bazarech ve svém okolí ani neškrtnu. Dle mě se u nás slušné kousky na pult ani nedostanou a jdou přímo k novému majiteli, který to má dobře obšláplé. Jen má zkušenost.

Jo tak tuto radu si možná vezmu k srdci - myslím nějak se spřátelit s majiteli bazarů a starožitnictví, aby mi dali hned echo, už jen vymyslet jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak můj nový dnešní přírůstek...     :rolleyes:

Globus, cal. PRIM 66

Ciferník, ručky, strojek i pouzdro v hezkém stavu.

Pouze na sklíčku je v dolní polovině prasklinka. To se dá ale lehce vyléčit.   :smoke:

Mirku, jsou pěkné, ale prasklé sklíčko nerozleštíš. Jsou z Měšce ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil 4 další krabice na hodinky (každá 20ks) a řekl jsem si že tím dost.

 

Úvaha je takováto:

- 20 ks sporty

- 20 ks vintage prim (do diplomat včetně)

- 20 ks po vintage prim (automaty a další novější primky)

- 20 ks ruské

- 20 ks zbytek (seika, swiss, casia... pell mell)

 

Víc sbírat nehodlám. Howgh!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...