Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Mě by se líbily tyto Orlíky /viz.foto/ jen indexy by to chtělo ty starožluté a říkám si jestli Eta nebo inhaus /kal.94 ?/.U Ety oceňuju jednoduché přehazování datumu,ale zase pocitově by to měl být domácí kalibr.Taky by byly lepší bombírované ručky.Foto je Kamila.

 

Klídek - něco podobného tvým představám je v rozeběhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové - já v tom přímo nejedu, jen o tom trochu vím. Zatím se maso dusí pod pokličkou. Jestli to správně změkne a základ se povede, tak potom se autor a duševní otec asi rozhodne to nějakým způsobem zveřejnit. Vzhledem k tomu, že já jsem v této akci jen čumil a žvanil, tak víc informací nemohu. I tak doufám, že nedostanu za tenhle průsak přes pysky. Každopádně to nebude letos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové - já v tom přímo nejedu, jen o tom trochu vím. Zatím se maso dusí pod pokličkou. Jestli to správně změkne a základ se povede, tak potom se autor a duševní otec asi rozhodne to nějakým způsobem zveřejnit. Vzhledem k tomu, že já jsem v této akci jen čumil a žvanil, tak víc informací nemohu. I tak doufám, že nedostanu za tenhle průsak přes pysky. Každopádně to nebude letos.

no jo, doufam ze si onen zatim "utajeny neznamy" vzal poradne velky hrnec.Hlidej mu ho a obcas zvedni poklicku a zamichej, aby se mu to nepripalilo  :lol2:  a muzes ochutnat,zda je to dobre korenene a osolene a dej vedet, jak se to vari..... :lol2:  kdyby chybely ingredience a napady, sem s tim, radi pomuzeme, ze pratele ve fronte pred Mototechnou v NMNM ????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi dostaly do ruky Sporty II automatic, další z řady "Parexo 000215". Majitel si nechal vyměnit pouzdro za nerez, jako bonus dostal ručky + dýnko z leteckých. Co mě ale zarazilo, v jakémsi hodinářství v Havlíčkově Brodě chtěli za tuto renovaci téměř 4000 Kč! (2800 pouzdro + 1000 práce) Foto zatím nemám, ale bude následovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to asi přesně do tohoto vlákna, ale lepší jsem nanašel a nové jsem zakládat nechtěl. Takže přikládám foto z dnešního výletu do Břeclavi. Za kvalitu fotky se omlouvám, bylo to ve spěchu a mobilem, Ale velká paráda, výrobky MPM se mohou pyšnit tituly Czech made a Česká kvalita. Pro znalejší asi žádné překvápko....každpopádně blijící smajlík by byl na místě.

post-29493-0-77276800-1384964214_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to asi přesně do tohoto vlákna, ale lepší jsem nanašel a nové jsem zakládat nechtěl. Takže přikládám foto z dnešního výletu do Břeclavi. Za kvalitu fotky se omlouvám, bylo to ve spěchu a mobilem, Ale velká paráda, výrobky MPM se mohou pyšnit tituly Czech made a Česká kvalita. Pro znalejší asi žádné překvápko....každpopádně blijící smajlík by byl na místě.

 

Výrobkem Made in Czech Republic je podle naší legislativy i polský salám přebalený u nás do českého staniolu nebo v ČR  dokompletovaný a sestavený výrobek - čínský medvěd s vietnamskou mašlí. Tak proč ne taky hodinky MPM Czech made...... zvolejme rodné  "vítáme vás hu nás" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výrobkem Made in Czech Republic je podle naší legislativy i polský salám přebalený u nás do českého staniolu nebo v ČR  dokompletovaný a sestavený výrobek - čínský medvěd s vietnamskou mašlí. Tak proč ne taky hodinky MPM Czech made...... zvolejme rodné  "vítáme vás hu nás" :)

Jasně- cizinec je našinec, sláva hurá a je to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jim napsat? Myslím Czech made...

Sesmolíme nějakou kostru s věcnými důvody, proč by to nemělo mít tu značku a pak si každý dodělá omácku a pošle mailem či poštou. Pokud dostanou za půl roku třeba 20-30 stížností, třeba s tím budou něco dělat.

Hlavně bych zmiňoval, že poškozují značku Czech made a všechny její ostatní nositele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...